خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 18 اکتبر 2022

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

لینک ها و بازاریابی محتوا

برخی از نکات سئو و تعداد زیادی تست رابط جستجو در زیر. به علاوه اخبار بیشتر در زیر – من دوشنبه و سه شنبه آفلاین هستم، بنابراین این خبرنامه از قبل نوشته شده و از قبل برنامه ریزی شده بود.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • GoDaddy Rep: AdSense & Analytics نمایه سازی گوگل را بهبود می بخشد اما این کار را نمی کند
  یک نماینده پشتیب، چت در GoDaddy به یک SEO آگاه گفت که افزودن Google AdSense و/یا Google Analytics به نمایه شدن محتوای شما توسط Google کمک می کند. جان مو، از گوگل گفت که این درست نیست و ،ی باید آن را به نماینده GoDaddy در میان بگذارد.

 • بینگ بیشتر در مورد این موضوع از منابع خبری آزمایش می کند
  مایکروسافت بینگ در حال آزمایش یک ویژگی جدید در جستجوی بینگ در بخش اخبار نتایج جستجو است. این ویژگی با ،وان “بیشتر در مورد این موضوع از” است و لیستی از آرم های انتشارات خبری را نشان می دهد که می تو،د برای مشاهده اخبار بیشتر از آن نشریه خاص روی آن کلیک کنید.

 • کنسول جستجوی گوگل برای حساب‌های دارای نمایه‌های تأیید شده زیاد بیشتر تأخیر ندارد
  جان مو، از گوگل گفت تاخیر اضافه‌ای در گزارش‌دهی کنسول جستجوی گوگل برای ،، که سایت‌های تایید شده زیادی در حساب‌های کنسول جستجوی خود دارند، وجود ندارد. تأخیرها به تعداد سایت‌هایی که تأیید کرده‌اید نیست، بلکه فقط تأخیرهای عمومی در «کنسول جستجو» است.

 • پنل محصولات Google در تست جستجو، جزئیات قیمت را گسترش دهید
  گوگل در حال آزمایش یک رابط کاربری و تجربه کاربری جدید برای نتایج پنل محصول در جستجوی گوگل است. رابط جدید دارای قیمت با فلش هایی برای افزایش قیمت است که قیمت پایه، هزینه تحویل، مالیات و موارد دیگر را تجزیه می کند.
 • گوگل: بعد از / به یک شخصیت نیاز است؟ از یک URL برای منحصر به فرد بودن
  این ممکن است برای بسیاری از شما واضح باشد و این یک نکته کاملاً فنی است، اما برای اینکه یک URL تا حدودی منحصربه‌فرد باشد، معمولاً باید حداقل یک کاراکتر بعد از اسلش انتهایی به همراه علامت سؤال داشته باشید.

 • کافه گوگل آمستردام با ظاهر ارگ،ک
  در اینجا ع،ی از دفتر Google Nederland، دفتر گوگل آمستردام، از یک کافه در آنجا است. فوق العاده ارگ،ک به نظر می رسد، فکر نمی کنید؟
 • نکته برنامه نویسی: آفلاین برای سیم چت تورا
  من برای تعطیلات سیمچاس تورات در 17 اکتبر و 18 اکتبر، دوشنبه و سه شنبه کاملا آفلاین خواهم بود. هر داست، که در اینجا منتشر شود از قبل برنامه ریزی و نوشته می شود و به صورت زنده پست نمی شود…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

تجزیه و تحلیل

PPC

محلی و نقشه ها


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Simchat Torah آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-10-18-2022-34261.htmlصنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است