خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 17 اوت 2022

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

اشکال کنسول جستجوی گوگل صفحاتی را به ،وان نمایه‌سازی شده نشان می‌داد که ایند، نشده بودند. گوگل گفت که تعداد زیادی سئوکار و سایتی وجود دارد که محتوای وحشتناک تولید می کند و محتوا ارزش ایند، شدن را ندارد چه برسد به رتبه بندی. گوگل توضیح داد که گاهی اوقات مدل ،ب و کار سایت شما دیگر مرتبط نیست. نتایج غنی از پرسش‌های متداول در این هفته افت شدیدی در نتایج جستجوی Google داشتند. شرکت‌های وابسته در تلاش هستند تا پس از به‌روزرس، بررسی‌های محصول، رتبه خود را بازگردانند، برخی از آنها پیوندهای ردیابی خود را عوض می‌کنند. Google در حال آزمایش یک جعبه پخش زنده بزرگتر برای برخی سؤالات است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google صفحه‌های بر،ب‌گذاری باگ کنسول جستجو را به‌،وان فهرست‌بندی شده در زم، که ایند، نمی‌شوند برطرف می‌کند
  گوگل به تازگی اعلام کرده است که یک باگ را در کنسول جستجوی گوگل برطرف کرده است که صفحات را در زم، که ایند، نشده اند به ،وان ایند، شده بر،ب گذاری کرده است. گوگل گفته است که این باگ بر بسیاری از ویژگی‌ها تأثیر گذاشته است.
 • شرکت‌های وابسته پس از به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google، پیوندهای ردیابی Dofollow را تعویض می‌کنند
  یکی از فضایی که به نظر می‌رسید از آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google بیشترین ضربه را خورد – به‌روزرس، ژوئیه 2022 – فضای وابسته بود. برخی از شرکت‌های وابسته در تلاش هستند تا تغییراتی ایجاد کنند تا بازده رتبه‌بندی خود را مشاهده کنند و یکی از تغییراتی که می‌بینم شرکت‌های وابسته در مورد آن صحبت می‌کنند، تعویض آدرس‌های اینترنتی ردیابی وابسته dofollow با سایر URL‌های ردیابی است.
 • گوگل: هزاران سئو و سایت محتوای وحشتناکی تولید می کنند که ارزش ایند، شدن را ندارد
  جان مو، از گوگل در توییتر گفت که «بسیاری از سئو و سایت‌ها محتوای وحشتناکی تولید می‌کنند که ارزش ایند، ، را ندارد»، زم، که شخصی از ایند، نشدن محتوایش شکایت داشت. او افزود: «فقط به این دلیل که وجود دارد به این م،ی نیست که برای کاربران مفید است.
 • گوگل: مدلی که سایت شما بر روی آن ساخته شده است دیگر امکان پذیر نیست
  جان مو، از گوگل توضیح داد که برای برخی از سایت ها، مدل و اصولی که سایت بر اساس آن ساخته شده است “دیگر امکان پذیر نیست.” او این را زم، توضیح داد که شخصی پرسید چه مدت طول می کشد تا پس از به روز رس، الگوریتم گوگل، بازیابی ها را مشاهده کنیم. جان گفت: “مشکلات اساسی کیفیت” ممکن است بیش از یک ماه طول بکشد تا حل شود و گاهی اوقات هرگز.
 • جستجوی Google امروز نتایج بسیار کمی از پرسش‌های متداول را نشان می‌دهد
  گزارش های Rank Ranger با نتایج غنی برای پرسش های متداول در نتایج جستجوی گوگل، دوباره افت قابل توجهی را نشان می دهد. در اوایل این ماه، 31 درصد از نتایجی که شرکت ردیابی کرده بود، دارای نتایج غنی از پرسش‌های متداول بود، اکنون تنها به 18 درصد از نتایج جستجو کاهش یافته است.
 • گوگل با، پخش زنده بزرگتر را در نتایج جستجو آزمایش می کند
  جعبه پخش زنده گوگل در جستجو بیشتر در چرخ فلک ها یا رابط های نمایش لیست نازک یافت می شد. اما اکنون به نظر می رسد که گوگل آنها را برای برخی از پرس و جوها به شکل برجسته تری نشان می دهد. شاید این جدید نباشد اما

 • میز فوتبال در فضای باز در Google NYC
  آیا تا به حال میز فوتبال طراحی شده برای استفاده در فضای باز را دیده اید؟ خوب، گوگل یکی روی پشت بام دفتر گوگل در نیویورک سیتی دارد. می تو،د ببینید که یک تکه شیشه بالای میز را پوشانده است

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-17-2022-33942.html

صنعت و تجارت

PPC

سئو

ویژگی های جستجو

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است