خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 16 مارس 2023

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-16-2023-35066.html

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

موبایل و صدا

به‌روزرس، اصلی مارس 2023 گوگل از دیروز شروع شد، این به‌روزرس، به سرعت انجام شد و در 24 ساعت اول ضربه سختی به خود گرفت. Google Business Profiles دارای اشکالی است که می‌گوید مشتریان نمی‌توانند فهرست ،ب‌وکار شما را ببینند. تبلیغات خودکار Google AdSense تجربه کاربری خود را به روز کرد. گوگل گفته است که باید اسپم ارجاع را نادیده بگیرید، حداقل به دلایل سئو. کلمات کلیدی تعدیل کننده تطابق گسترده Microsoft Advertising اکنون به ،وان کلمات کلیدی مطابقت گسترده به جای تطبیق عبارت در جستجوی Bing ارائه می شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، هسته گسترده Google در ماه مارس 2023 فعال است – آنچه اکنون می‌بینیم
  جستجوی گوگل شروع به ارائه اولین به روز رس، هسته گسترده در سال 2023 کرده است و این به روز رس، هسته گسترده مارس 2023 نامیده می شود. در 15 مارس 2023، حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی شروع شد و ممکن است حدود دو هفته طول بکشد تا عرضه شود. این به روز رس، سریع و سخت انجام شد – یک نسخه بزرگ است …
 • اشکال نمایه ،ب و کار Google: ،ب و کار شما برای مشتریان قابل مشاهده نیست
  ممکن است گوگل یک اشکال داشته باشد، این یک اشکال تایید شده بر اساس برخی از سئوکاران محلی است، که در آن دسته ای از ،ب و کارها در جستجوی گوگل اعلامیه ای را می بینند که “،ب و کار شما برای مشتریان قابل مشاهده نیست” در جستجوی Google یا Google Maps.
 • جان مو، گوگل: ترافیک ارجاع هر،مه را نادیده بگیرید
  جان مو، از گوگل گفت وقتی صحبت از ترافیک ارجاع اسپم می شود، می تو،د آن را نادیده بگیرید و در مورد سئو نگران نباشید. وقتی از جان در مورد آن سوال شد، در توییتر گفت: “من آن را نادیده خواهم گرفت.”
 • Microsoft Advertising Broad Match Modifier اکنون از Broad Match به جای Phrase Match در Bing استفاده کنید
  کلمات کلیدی تعدیل کننده تطابق گسترده Microsoft Advertising اکنون به ،وان کلمات کلیدی مطابقت گسترده به جای تطبیق عبارت در جستجوی Bing ارائه می شوند. این از دیروز، 15 مارس 2023 قابل اجرا است.
 • Google رابط ناشر تبلیغات خودکار AdSense را به روز می کند
  Google رابط کاربری و تجربه کاربری را برای تبلیغات خودکار در کنسول AdSense به روز کرده است. گوگل گفت: “برای سهولت در پیمایش و درک تفاوت‌های بین قالب‌های تبلیغات خودکار، به‌روزرس،‌های زیر را در پانل تنظیمات تبلیغات خودکار انجام داده‌ایم.”

 • 2006: Googlebots در حال بازی فوتبال در GooglePlex
  در اینجا ع،ی است که در سال 2006 گرفتم و اخیراً هنگام جستجوی ع، دیگری با آن برخورد کردم. از آگوست 2006 در رویداد قدیمی Google Dance، می‌تو،د ربات‌های قدیمی Google را مشاهده کنید که توسط Googers کنترل می‌شوند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

PPC

سئو

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

لینک ها و بازاریابی محتوا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است