خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 15 مارس 2023

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-15-2023-35060.html

لینک ها و بازاریابی محتوا

ویژگی های جستجو

مایکروسافت بینگ چندین هفته است که از GPT-4 استفاده می کند، متوجه شدید؟ اکنون می تو،د برخی از نظرات را در مورد تبلیغات سرویس محلی Google گزارش دهید. جان مو، گوگل مشاوره دقیقی در خصوص SEO hreflang ارائه کرد. گوگل “جستجوی دوربین” را مستقیماً در لیست نتایج جستجو تبلیغ می کند. Google Local دارای ویژگی “مشابه با” در لیست های محلی است. بله، گوگل زودتر امروز یک به‌روزرس، هسته گسترده در ماه مارس 2023 را اعلام کرد – اطلاعات بیشتری در مورد آن و آنچه فردا خواهیم دید…

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • بینگ به مدت پنج هفته از GPT-4 جدید OpenAI استفاده می کند
  مایکروسافت بینگ دقایقی پس از اینکه OpenAI نسخه جدید GPT، GPT-4 را معرفی کرد، تایید کرد که بینگ از آن مدل ارتقا یافته استفاده می کند. یوسف مهدی از مایکروسافت گفت: “ما خوشحالیم که تایید می کنیم که Bing جدید روی GPT-4 اجرا می شود که برای جستجو سفارشی شده است.”
 • جان مو، گوگل مشاوره SEO Hreflang را ارائه می دهد
  جان مو، از گوگل یک پاسخ بسیار دقیق به یک سوال پیاده سازی hreflang در Reddit ارسال کرد. پاسخ به قدری مفصل است که می ترسم اگر سعی کنم آن را ناامید کنم، اشتباه متوجه شوم.
 • اکنون می تو،د برخی از نظرات را در مورد تبلیغات سرویس محلی Google گزارش دهید
  Google اکنون به شما امکان می دهد برخی از بررسی های باقی مانده در تبلیغات خدمات محلی را گزارش دهید. می‌تو،د بررسی‌های عادی نمایه ،ب‌وکار Google را گزارش کنید، اما بررسی‌های تأیید شده را نه، اما حداقل این یک شروع است.

 • فهرست محلی Google “مشابه با” نمایش رستوران های مشابه
  Google ممکن است ،ب‌وکارها یا رستوران‌های مشابه را در فهرست ،ب‌وکار محلی یک ،ب‌وکار یا رستوران رقیب نشان دهد. این بخش “مشابه با” ممکن است بر اساس جستجوی قبلی یا سابقه بازدید شما نشان داده شود.
 • تبلیغات جستجوی دوربین Google در نتایج جستجوی موبایل
  دیروز داشتم جستجوهایی را انجام می دادم تا جستجوی جدید گوگل را آزمایش کنم و به طور اتفاقی به گوگل برخوردم که تبلیغی را در نتایج جستجوی تلفن همراه برای استفاده از جستجوی دوربین نشان می دهد. این قطعه ای بود که در زیر برخی از نتایج محصول قرار داده شده بود که می گوید “نمی توان آن را توصیف کرد؟ با دوربین خود در برنامه Google ،ید کنید.”

 • علامت لوگوی گوگل برزیل G هیپنوتیزم است
  در اینجا ع، یکی از تابلوهای دفتر گوگل برزیل را مشاهده می کنید. این لوگوی super G به گونه ای تنظیم شده است که هیپنوتیزم به نظر برسد. من این را در اینستاگرام دیدم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

PPC

موبایل و صدا

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است