خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 15 اوت 2022

لینک ها و بازاریابی محتوا

موبایل و صدا

جستجوی دیگر

بازخورد:

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز رخ داده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب ارائه شده است.

PPC

صنعت و تجارت

سئو

تجزیه و تحلیل

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-15-2022-33931.html

محلی و نقشه ها

اگر از آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google راضی نیستید، می‌تو،د با مثال‌هایی به Google اطلاع دهید. گوگل قابلیت «تعیین اعتبار» را در کنسول جستجو رفع کرده است. Google Discover اکنون می تواند نام نویسندگان را به جای نام سایت نشان دهد. IndexNow مایکروسافت بسیار در حال رشد است، در واقع، 7٪ از URL های جدید کلیک شده از طریق IndexNow بوده است. ،ید بینگ کوپن ها، تبلیغات، تاریخچه قیمت و حاشیه نویسی اخلاقی را اضافه کرد. گوگل در مورد اینکه با صفحات رویدادهای قدیمی چه باید کرد صحبت کرد. در نهایت، یک وبلاگ با سارا برک در GA4 و داشبورد ارسال کرد.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Search Console Validate Fix Now Back
  گوگل همین حالا قابلیت تایید اعتبار را در کنسول جستجوی گوگل دوباره فعال کرده است. چند ساعت پیش نبود و از اول این ماه کار نمی کرد اما الان برگشته است.
 • جستجوهای ،ید بینگ کوپن ها، تبلیغات، تاریخچه قیمت و موارد دیگر را به دست می آورد
  شرکت مایکروسافت Bing S،pping به طور رسمی بسیاری از ویژگی‌هایی را که قبلاً متوجه آن شده بودیم اضافه کرده است، مانند کوپن‌ها و تبلیغات، تاریخچه قیمت و حاشیه‌نویسی‌های انتخاب اخلاقی.

 • گوگل: با صفحات رویداد قدیمی چه کنیم؟
  اگر رویدادی را اجرا کنید و رویداد تمام شود، چه می‌کنید، آیا صفحه وب را زنده نگه می‌دارید، آیا آن را تغییر مسیر می‌دهید، آیا فقط آن را حذف می‌کنید و صفحه 404 را حذف می‌کنید؟ پاسخ این است که بستگی دارد، همانطور که شما تصور می کنید.

 • IndexNow در حال رشد است اما آیا باید توجه کنید؟
  پروتکل IndexNow مایکروسافت در حال رشد است و شرکت جستجوگر به سرمایه گذاری روی آن ادامه می دهد، علیرغم اینکه گوگل هنوز آن را قبول نکرده است. مایکروسافت گفت که بیش از 16 میلیون وب سایت روزانه بیش از 1.2 میلیارد URL را در IndexNow API منتشر می کنند.

 • Google Discover با نام نویسنده به جای نام سایت
  Google Discover اکنون می تواند به جای نشان دادن نام سایت در زیر داستان، نام نویسنده یک داستان خاص را نشان دهد. من شخصاً از Google Discover زیاد استفاده نمی‌کنم، اما چند کاربر باهوش Google Discover در آ، هفته متوجه این موضوع شدند.

 • آیا از آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google راضی نیستید؟ به گوگل بگویید.
  آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google، به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در جولای 2022، یک به‌روزرس، جالب بود. بر اساس بازخورد سئو و مدیر وب‌سایت، احساس می‌شد که از نظر کیفیت نسبت به به‌روزرس،‌های قبلی بررسی‌های محصول، امتیاز خوبی ،ب نکرده است. اگر نمونه‌هایی دارید که نشان می‌دهد گوگل کجا و چگونه اشتباه کرده است، می‌تو،د آن را به گوگل اطلاع دهید.
 • وبلاگ شماره 185: سارا برک در مورد مزایای Google Analytics 4 و چرا داشبوردهای داده مهم هستند
  در بخش اول، با سارا برک، مدیر داده و تجزیه و تحلیل در Cypress North آشنا شدیم. ما همچنین در مورد برخی از تفاوت های Google Analytics 4 و Universal Analytics 3 صحبت کردیم. در اینجا در مورد مزایای Google Analytics 4 صحبت می کنیم.

 • سایه گوگل
  در اینجا یک ع، از یک سایه واقعی گوگل است که در اینستاگرام پیدا کردم. چیز زیادی برای گفتن در این مورد نیست.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است