خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 14 سپتامبر 2022

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

ممکن است هفته گذشته نیز به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی محلی Google را داشته باشیم. کنسول جستجوی گوگل یک گزارش HTTPS جدید و دو بررسی محصول جدید اضافه کرد. Google همچنین واجد شرایط بودن فهرست محصولات و تاجر را برای سایت‌های بیشتر گسترش داد. Google Ads راه جدیدی برای مدیریت توصیه های اعمال شده به صورت خودکار شما دارد. همچنین با عرض پوزش، لینک های پروفایل کافی نیستند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، رتبه‌بندی جستجوی محلی Google در 7 سپتامبر
  گوگل همچنین ممکن است یک به روز رس، رتبه بندی جستجوی محلی را در حدود 7 سپتامبر ارائه کرده باشد. این علاوه بر به‌روزرس، محتوای مفید بین 26 اوت و 9 سپتامبر و به‌روزرس، اصلی سپتامبر 2022 است که در 12 سپتامبر آغاز شد.
 • کنسول جستجوی گوگل گزارش جدید HTTPS را اضافه می کند
  گوگل گزارش HTTPS جدیدی را در کنسول جستجوی گوگل اضافه کرده است. این گزارش جدید اکنون نه تنها به شما نشان می دهد که کدام صفحات از طریق HTTPS ارائه نمی شوند، بلکه همچنین به شما نشان می دهد که چرا به ،وان HTTPS ارائه نمی شوند.

 • فهرست‌های تاجر Google گسترش یافته، ویژگی‌های داده ساختاریافته‌تر و گزارش‌های کنسول جستجوی جدید
  گوگل دیروز بسیاری از ویژگی های جدید و در دسترس بودن را در مورد تجربه ،ید و محصول در جستجوی گوگل اعلام کرد. Google واجد شرایط بودن را برای تجربه‌های فهرست بازرگانان افزایش داد، ویژگی‌های داده ساختاریافته‌تری را اضافه کرد و گزارش‌های کنسول جستجوی Google جدید را منتشر کرد.
 • گوگل: لینک های پروفایل کافی نیستند
  این ممکن است برای بسیاری از شما واضح باشد، اما از جان مو، گوگل پرسیده شد که آیا لینک های نمایه، پیوندهای موجود در انجمن ها یا نمایه های اجتماعی آیا این لینک ها برای رتبه بندی شما در جستجوی گوگل کافی هستند یا خیر. جان گفت نه و آن را رها کرد که احتمالاً بهترین راه برای پاسخ دادن به آن است.

 • Google Ads Consolidates مدیریت توصیه های اعمال شده به صورت خودکار در یک صفحه
  Google Ads یک صفحه تلفیقی یا بسته بندی جدید اضافه کرده است که همه توصیه های اعمال شده به طور خودکار شما را در یک صفحه قرار می دهد. گوگل گفت: «نسخه جدیدی از برگه «مدیریت» وجود دارد که در آن می‌تو،د بسته‌های پیشنهادی را بررسی کنید و درباره هر بهینه‌سازی اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


 • د،ل ویزبرگ گوگل در حال دمیدن یک شوفار
  چند هفته پیش، ع،ی از موزه ای که در تعطیلات یک اتاق شوفار (شاخ قوچ) بودم، پست کردم. سپس موردی اوبرشتاین ع،ی از دنیل وایسبرگ، از تیم گوگل، به اشتراک گذاشت.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

لینک ها و بازاریابی محتوا

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-09-14-2022-34087.html

PPC

بازخورد:

سئو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است