خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 14 اکتبر 2022

موبایل و صدا

PPC

بازخورد:

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-10-14-2022-34256.html

تجزیه و تحلیل

دستورالعمل 20 ساله گوگل وبمستر اصلاحات اساسی پیدا کرد و همچنین به Google Search Essentials تغییر نام داد. گوگل در مورد این نتیجه اکنون دکمه حذف نتیجه را نشان می دهد. گوگل گفت که پینگ ، گوگل با نقشه های XML به بهبود سرعت ایند، شدن محتوای جدید کمک می کند. گوگل گفت که فقط به این دلیل که ،ب رتبه های برتر سخت است، به این م،ی نیست که سئو مرده است. گوگل در حال آزمایش دکمه “شنیدن درباره این مکان” برای نتایج محلی است. و من خلاصه ویدیویی هفتگی SEO خود را ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • Google Webmaster Guidelines در حال حاضر ضروریات جستجوی Google با تغییرات زیادی است
  گوگل راهنمای گوگل وبمستر را با Google Search Essentials جایگزین کرده است. تغییر نام، تلاش‌های مداوم گوگل برای حذف عبارت «وب‌مستر» است تا این ابزارها و اسناد تمرکز را فقط به «مستران وب‌سایت» محدود نکنند، بلکه آن را به ناشران، صاحبان سایت، توسعه‌دهندگان، سازندگان و غیره گسترش دهند.
 • Google: پینگ ، نقشه‌های سایت کمک می‌کند تا محتوای جدید سریع‌تر ایند، شود
  جان مو، از گوگل گفت که پینگ ، گوگل مبنی بر اینکه فایل نقشه سایت شما به روز شده است می تواند به گوگل کمک کند محتوای جدید شما را سریع فهرست کند. او گفت که این فقط تمرین گوگل است که وقتی فایل نقشه سایت شما به روز می شود، به گوگل پینگ می کند.

 • Google About This Result Gains Remove Result Button
  Google در رویداد Search On اعلام کرد که یک ویژگی حذف نتیجه را در پوشش درباره این نتیجه در جستجوی Google اضافه خواهد کرد. خوب، اکنون برای همه وجود دارد که اگر بخواهند روی آن کلیک کرده و استفاده کنند…

 • فقط به دلیل اینکه رتبه بندی در گوگل سخت است، به این م،ی نیست که نمی تو،د موفق شوید
  همه ما می د،م که رتبه بندی خوب برای عبارات رقابتی در جستجوی گوگل به آس، یا حتی ،ری به آس، دو دهه پیش نیست. این به این دلیل است که متغیرهای زیادی از جمله بهبود الگوریتم‌های گوگل و رقابت بسیار بیشتر، اما نه محدود به آن، رخ می‌دهد.

 • پانل محلی Google “درباره این مکان بشنوید” ویژگی در برخی مناطق
  به نظر می‌رسد Google ویژگی‌ای را راه‌اندازی کرده یا در حال آزمایش است تا جستجوی Google جزئیات فهرست ،ب‌وکار محلی را بخواند. این ممکن است فقط در برخی از مناطق باشد، زیرا من نمی توانم آن را در نیویورک تکرار کنم، اما چند گزارش از هند در مورد این ویژگی دریافت کردم.

 • وافل تولد گوگل
  در اینجا ع،ی از رویدادی است که گوگل در روز تولد خود چند هفته پیش داشت. آیا به نظر می رسد که ،ی برای جشن گرفتن وافل های زیادی درست کرده است؟
 • بازخو، ویدیوی Buzz News Search: Google Webmaster Guideline Now Search Essentials، به‌روزرس، رتبه‌بندی تایید نشده Google، شفافیت نظرات محصول و موارد دیگر
  این هفته، گوگل یک دستورالعمل اصلاح شده گوگل وبمستر را منتشر کرد و نام آن را به Google Search Essentials تغییر داد. به نظر می‌رسید که گوگل یک به‌روزرس، الگوریتم رتبه‌بندی جستجوی گوگل تایید نشده را منتشر کند. گوگل به ما گفت که بررسی های محصول…

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است