خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 12 ژوئن 2023

موبایل و صدا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-12-2023-35539.html

صنعت و تجارت

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

PPC

محلی و نقشه ها

جستجوی دیگر

بازخورد:

لینک ها و بازاریابی محتوا

گوگل بالا،ه فیلتر جستجوی موبایل Perspectives را راه اندازی کرد. تبلیغات سرویس‌های محلی Google ممکن است بررسی‌های هدفمند داشته باشند. بینگ چت اکنون از جستجوی صوتی در دسکتاپ پشتیب، می کند. کنسول جستجوی گوگل گزارش نمایه سازی ویدیو را بهبود بخشید. Matt Dig،y با افرادی که پشت Conch House بودند، مصاحبه کرد، سایتی که برای چند ماه با حذف محتوای آمازون بر جستجوی گوگل تسلط داشت. من همچنین مصاحبه دیگری را با مناخیم آنی در PMax برای تولید سرنخ و مناقصه هوشمند با Google Ads پست کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • گوگل سرانجام فیلتر جستجوی دیدگاه ها را راه اندازی کرد
  گوگل بالا،ه فیلتر دیدگاه ها را در نتایج جستجوی موبایل گوگل راه اندازی کرد. بسیاری از ابهامات در مورد دیدگاه‌ها وجود دارد، زیرا گوگل تعدادی از ویژگی‌های جستجو را در سال گذشته منتشر کرده یا آزمایش کرده است، اما فیلتر جستجوی دیدگاه‌ها اکنون فعال است، همان چیزی که Google در I/O نمایش داد.
 • کنسول جستجوی گوگل گزارش نمایه سازی ویدیو را بهبود بخشید
  گوگل به‌روزرس، کنسول جستجو را برای بهبود گزارش نمایه‌سازی ویدیو منتشر کرده است. Google گفت که این کار با اقدامات واضح، مشکلات خاص تری را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما کمک کند ویدیوهای خود را در جستجوی Google برجسته تر کنید.

 • داستان سئو Conch House: محتوای حذف شده آمازون که رتبه فوق العاده ای در جستجوی گوگل ،ب کرده است
  مت دیگیتی با دو نفر از شش نفری که Conch-House.com را اداره می ،د، مصاحبه کرد، سایتی که برای چند ماه کاملاً بر نتایج جستجوی گوگل تسلط داشت. به طور خلاصه، آنها با حذف محتوای بررسی از آمازون، روزانه 6000 پست ارسال ،د. این سایت در عرض یک ماه به 6 میلیون کاربر و 19000 دلار در روز افزایش یافت، اما سایت توسط گوگل جریمه شد و اکنون دیگر رتبه ای ندارد.
 • بینگ چت روی دسکتاپ اکنون از ورودی های صوتی پشتیب، می کند
  رابط دسکتاپ بینگ چت اکنون از ورودی های صوتی پشتیب، می کند. ی،ی می تو،د روی نماد میکروفون در کادر جستجو کلیک کنید و سوال خود را بیان کنید.
 • بررسی‌های تبلیغات سرویس محلی Google پا،ازی می‌شود؟
  در آ، هفته در جامعه سئو محلی صحبت هایی وجود داشته است که بررسی ها از لیست تبلیغات خدمات محلی Google وجود ندارد. برخی می گویند گوگل در حال پا،ازی نظرات یا بررسی های جعلی است که بر خلاف دستورالعمل های آن هستند، برخی می گویند نوعی اشکال وجود دارد.
 • ولوگ شماره 227: مناخم آنی در PMax با نسل سرب و مناقصه هوشمند گوگل
  در بخش اول، در مورد اینکه مناخم آنی کیست و همچنین در مورد نحوه ساختار کمپین های حدا،ر عملکرد در تبلیغات گوگل صحبت کردیم. در ،مت دوم، ما در مورد جذب مشتریان جدید و تجارت الکترونیک با تبلیغات گوگل صحبت می کنیم…

 • دونات های فانتزی در GooglePlex
  یک فروشنده به دفتر Google در Mountain View، کالیفرنیا، GooglePlex رفت و این دونات های فانتزی را می فروخت. این مطلب در اینستاگرام منتشر شده است، در اینجا ع، های بیشتری قرار داده شده است.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

ویژگی های جستجو

سئو

تجزیه و تحلیل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است