خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 مه 2023

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-05-10-2023-35367.html

بهبود مدل هوش مصنوعی چت بینگ، الگوریتم جستجوی اصلی بینگ را بهبود می بخشد، اما شاید همیشه همگام سازی نشود. گوگل در نهایت در مورد کاهش شدید نتایج FAQ rich اظهار نظر کرد. گوگل گفت: محتوای با کیفیت بالا ممکن است برای وب ارزش کمی داشته باشد. گوگل در حال آزمایش دکمه نمایش بیشتر برای افرادی است که می‌پرسند. Google I/O امروز است، من فوراً اخبار را پست خواهم کرد زمین موتور جستجو با یک روز پیگیری در میزگرد موتور جستجو، به علاوه یک ویدیوی کوتاه با اولین برداشت هایم پست کردم در یوتیوب (اشتراک در!).

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • بهبودهای هوش مصنوعی بینگ چت، الگوریتم جستجوی اصلی بینگ را بهبود می بخشد، اما…
  آیا می‌دانستید که برخی از بهبودهایی که در مدل‌های هوش مصنوعی بینگ چت انجام می‌شود، منجر به بهبود الگوریتم‌های رتبه‌بندی هسته جستجوی بینگ می‌شود؟ میخائیل پاراخین، مدیر عامل بینگ، دیروز این موضوع را در توییتر اعلام کرد.
 • گوگل در نهایت به طور غیر رسمی در مورد حذف در پرسش‌های متداول نتایج غنی نظر داد
  در طول یک ماه گذشته یا بیشتر، شاهد کاهش بسیار زیادی در تعداد پرسش‌های متداول نتایج غنی بوده‌ایم که گوگل هم در جستجوی موبایل و هم اکنون دسکتاپ نمایش می‌دهد. گوگل در این مورد نظری نداده یا چیزی نگفته است، ی،ی تا کنون.
 • گوگل: محتوای با کیفیت بالا ممکن است همچنان برای وب کم ارزش باشد
  جان مو، گوگل دوباره یکی از دوستان خوب خود را داشت. او در پاسخی در توییتر نوشت: «چیزی می‌تواند محتوای باکیفیت با اطلاعات زیاد برای کاربران باشد و همچنان برای وب کم‌ارزش باشد».

 • گوگل دکمه «نمایش بیشتر» را روی مردم نیز می‌پرسد آزمایش می‌کند
  جستجوی گوگل در حال آزمایش اضافه ، دکمه “نمایش بیشتر” در بخش “افراد همچنین می پرسند” نتایج جستجوی خود است. وقتی روی دکمه کلیک می کنید، نتایج بیشتری در زیر آن بارگذاری می شود.
 • Google I/O امروز است – نوت اصلی را اینجا تماشا کنید
  Google I/O امروز شروع به کار کرد و همه ما امروز منتظر اخبار بسیار مهمی در رابطه با جستجوی Google هستیم. به طور معمول، I/O روی همه چیز به جز جستجوی اصلی متمرکز است، اما امروز، ما منتظر موتور جستجوی کاملاً جدید، Magi و دسته ای از ویژگی های جستجوی جدید متمرکز بر هوش مصنوعی هستیم.

 • فروشگاه جعلی طراح لباس مردانه گوگل
  من لباس زیادی نمی‌،م، اما اگر مجبور به ،ید از جایی باشم، شرط می‌بندم که می‌توانم در این فروشگاه ،ده‌فروشی مردانه گوگل چند پیشنهاد خوب پیدا کنم. ما نمونه‌های زیادی را در طول سال‌ها از فروشگاه‌ها دیده‌ایم که معمولاً در فروشگاه‌ها نبوده‌اند

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

PPC

تجزیه و تحلیل

ویژگی های جستجو

صنعت و تجارت

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است