خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 مارس 2023

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

گوگل استفاده ن، از ابزار پیوند انکار را دوچندان کرد. گوگل دوباره یک پنل دانش بصری و تعاملی تر را آزمایش می کند. ویژگی ترجمه جستجوی Google دارای دکمه جستجو برای این در گوگل است. Google در حال آزمایش یک انتخابگر تاریخ و اشغال برای سؤالات هتل است. بررسی‌های محلی Google اکنون می‌توانند غذاها را توصیه کنند. همچنین، خلاصه ویدیوی هفتگی سئو را گذاشتم، متاسفم برای شلوغی …

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • خلاصه ویدیویی Buzz News Search: به‌روزرس، بررسی محصول فوریه Google انجام شد، طراحی جدید جستجوی دسکتاپ Google، به‌روزرس، محتوای مفید و کشف، گپ Bard و Bing و موارد دیگر…
  وقت آن است که خلاصه ویدیو SEO را انجام دهیم. در این ،مت، من در مورد اینکه چگونه به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در فوریه ۲۰۲۳ در ۷ مارس منتشر شد صحبت می‌کنم. من در مورد بال زدن های بیشتری صحبت کردم که این را دیدیم …
 • گوگل از عدم استفاده از لینک فایل‌ها به روشی بزرگ‌تر جلوگیری می‌کند
  چندی پیش، جان مو، از گوگل یک آژانس را به دلیل استفاده از فایل رد ، انتقاد کرد و اکنون او این موضوع را دوچندان کرده است و در پاسخ به خدمات لینک رد ،، در توییتر اضافه کرد و گفت: “بعضی از مردم کارهایی را انجام می دهند که می توانند بدون توجه به آنها صورت حساب بدهند. چه نیاز باشد یا منطقی باشد.»
 • تست های ترجمه جستجوی گوگل افزودن جستجو برای این در گوگل
  در جستجوی گوگل می تو،د ویجت ترجمه گوگل را فعال کنید. اما اکنون، گوگل در حال آزمایش یک نماد G است تا به شما امکان «جستجوی این مورد در Google» را از آن ویجت ترجمه در جستجوی Google بدهد.

 • انتخابگر تاریخ و اشغال جستجوی Google برای سؤالات هتل
  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش است که یک انتخابگر تاریخ و انتخاب کننده اشغال را برای جستجوهای مربوط به درخواست های هتل نشان می دهد. من نتوانستم این را تکرار کنم، طی چند هفته گذشته بدون شانس تلاش کردم.

 • Google Local Reviews اکنون به کاربران اجازه می‌دهد غذاها را توصیه کنند
  Google اکنون به برخی از بازبین‌ها اجازه می‌دهد نظرات خود را به‌خصوص غذاهای آن رستوران را توصیه کنند. مشتریان می توانند غذاها و غذاهایی را که در آن رستوران توصیه می کنند به صورت دستی اضافه کنند.
 • پانل‌های دانش جستجوی Google Mobile بیشتر بصری و تعاملی هستند
  در ژوئیه و اکتبر سال گذشته، برخی از پانل‌های دانش تعاملی و بصری را در جستجوی Google پوشش دادیم، هم در جستجوی موبایل و هم در رایانه رومیزی. این ممکن است یک نوع جدید از آن باشد، که در آن گوگل تصویری از شخص دارد و سپس افراد مرتبط و قد آنها را در این پانل قرار می‌دهد.

 • گی،، لیزی و د،ل هولدینگ کرالی گوگل
  در اینجا سه ​​کارمند Google، Cherry، Lizzi و Daniel هستند که کرالی را در دست دارند – این نام Googlebot است. لیزی این ربات‌های گوگل قلاب‌بافی فوق‌العاده را می‌سازد و در اینجا همکاران گوگل او را در دست دارند.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-10-2023-35039.htmlموبایل و صدا

محلی و نقشه ها

تجزیه و تحلیل

صنعت و تجارت

ویژگی های جستجو

بازخورد:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است