خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 اکتبر 2022

صنعت و تجارت

تجزیه و تحلیل

لینک ها و بازاریابی محتوا

PPC

محلی و نقشه ها

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

من دوشنبه و سه شنبه آفلاین هستم اما در اینجا چند داستان برنامه ریزی شده مفید وجود دارد که در آ، هفته نوشتم و قرار است امروز پست شوند.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google اساساً بر اساس سطح صفحه است، اما نه همیشه..
  دنی سالیوان از گوگل به ما گفت که به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در درجه اول محتوای بررسی محصول را بر اساس سطح صفحه ارزیابی می‌کند، اما نه همیشه. دنی افزود: “برای سایت هایی که مقدار قابل توجهی از محتوای بررسی محصول دارند، هر محتوایی در یک سایت ممکن است با به روز رس، ارزیابی شود.”

 • وبلاگ شماره 192: شوخی با گرگ فین و رشد سرو شمال
  من و گرگ فین مدت زیادی است که همدیگر را می شناسیم، بنابراین این ویدیو بسیار سرگرم کننده است و ما به نوعی از موضوع دور می شویم، اما قول می دهم، دانشی در کل وجود دارد. هر دوی ما دلتنگ روزهای قدیم، دوران طلایی، بازاریابی جستجو هستیم – این فقط بسیار سرگرم کننده بود.
 • نمونه ای از فراخوان های قطعه ویژه گوگل
  یک ماه پیش ما در مورد اعلامیه گوگل از ویژگی callouts snippet featured گزارش دادیم. جایی که Google از MUM برای پررنگ ، بخش‌های قطعه برجسته استفاده می‌کند تا به جستجوگران پاسخ مستقیم‌تری به درخواست خود بدهد. خوب، اکنون ما شاهد موارد بیشتری از آن در نتایج جستجو هستیم.
 • خطای ناشر Google News “هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد”
  در آ، هفته، گزارش‌هایی از ناشران خبری مبنی بر وجود خطا در مرکز ناشران Google News منتشر شده است. خطای خاص می گوید “هیچ موردی برای نمایش وجود ندارد.” ظاهراً این یک باگ گوگل است که گوگل در حال رفع آن است.

 • Google نمونه هایی از انواع صفحات بررسی محصول را برای کمک به Doc اضافه می کند
  گوگل سه نمونه از انواع صفحات بررسی محصول و افرادی که می توانند آنها را بنویسند به سند راهنمای “نحوه نوشتن نظرات محصول” اضافه کرده است.
 • Google: داده های ساختاریافته ممکن است به ما در شناسایی محتوای نظرات محصول کمک کند
  گوگل تایید کرده است که داده های ساختاریافته یکی از سیگنال های بسیاری است که شرکت جست و جو از آن برای کمک به تشخیص اینکه آیا یک صفحه محتوای بررسی محصول دارد یا نه استفاده می کند. این را ابتدا آلن کنت از گوگ گفت و سپس دنی سالیوان از گوگل آن را تایید کرد.
 • Google Dublin Bees
  در اینجا یک ویدیو و چند ع، از سازم، است که دسته ای از زنبورهای عسل ایرلندی را در دفتر گوگل دوبلین رها می کند. خوب، نه در داخل دفتر، بلکه در خارج از دفتر.

 • توجه برنامه نویسی: آفلاین برای Sukkot در روزهای دوشنبه و سه شنبه
  این فقط یک یادداشت سریع است که من برای تعطیلات یهودی سوکوت در دوشنبه، 10 اکتبر، و سه شنبه، 11 اکتبر، آفلاین خواهم بود. همه داستان ها، پست های رسانه های اجتماعی و غیره از قبل نوشته شده بودند و قرار بود پست شوند. چهارشنبه 12 اکتبر با پوشش زنده برمی گردم.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.


توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Succos آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-10-10-2022-34217.html

جستجوی دیگر

بازخورد:

موبایل و صدا

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است