خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 اوت 2022

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

PPC

بازخورد:

صنعت و تجارت

موبایل و صدا

FYI، به نظر می رسد قطعی گوگل که باعث ش،ت گوگل شد، رفع شده است. داده‌های Google Lens احتمالاً به این زودی‌ها به کنسول جستجوی Google نمی‌آیند. به نظر می رسد گوگل ستاره های نتایج غنی کمتری را برای راس ،ید نشان می دهد. گوگل اکنون می گوید رندر پویا یک راه حل است، نه یک راه حل طول، مدت و احتمالاً نباید از آن استفاده کرد. گوگل در حال آزمایش نمایش تمام گزینه های نوار جستجو و حذف پیوند “بیشتر” است. سندهای کمکی ویژگی فالو گوگل اکنون می گویند از ،اوین توصیفی برای فیدهای RSS استفاده کنید و سعی کنید از یک فید استفاده کنید.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • جستجوی Google در ،ید عمودی، نتایج غنی مروری کمتری نشان می‌دهد
  ممکن است Google نظرات کمتری را در قطعه‌های نتیجه جستجو نشان دهد، نتایج غنی مروری کمتری را نشان می‌دهد، به‌ویژه زم، که شما بر اساس عمود ،ید فیلتر می‌کنید. به نظر می‌رسید این اتفاق درست زم، رخ داد که گوگل به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google را منتشر کرد، تعداد گزیده‌های نقد برای این دسته پنج درصد کاهش داشت.

 • گزارش کنسول جستجوی گوگل برای به دست آوردن لنز گوگل؟ نه هنوز…
  همانطور که گوگل لنز محبوب تر و بیشتر می شود، سئوکاران می پرسند، آیا می تو،م ببینیم چه ترافیکی از لنز گوگل در کنسول جستجوی گوگل دریافت می کنیم؟ پاسخ این است که کنسول جستجوی گوگل در حال حاضر از نمایش ترافیک یا داده‌های لنز گوگل پشتیب، نمی‌کند و احتمالاً در آینده قابل پیش‌بینی این کار را نخواهد کرد.
 • گوگل: رندر پویا یک راه حل است و نه یک راه حل بلند مدت
  Google اسناد کمکی خود را در مورد رندر پویا به روز کرده است تا بگوید “رندر پویا یک راه حل است و راه حلی طول، مدت برای مشکلات محتوای تولید شده توسط جاوا اسکریپت در موتورهای جستجو نیست.” گوگل اضافه کرد، یا هیدراتاسیون به ،وان یک راه حل.
 • اکنون سندهای ویژگی را دنبال کنید Google بگویید از ،اوین توصیفی برای فید RSS استفاده کنید و از یک فید منفرد استفاده کنید
  گوگل چند تغییر در اسناد مربوط به قابلیت Follow در جستجوی گوگل انجام داده است. Google اضافه کرده است که باید از (1) ،اوین توصیفی برای فید RSS خود و (2) از یک فید استفاده کنید حتی اگر چندین فید داشته باشید.
 • آزمایش‌های جستجوی Google که همه گزینه‌های نوار منو را نشان می‌دهد
  گوگل در حال آزمایش نمایش تمام گزینه های نوار منو در زیر نوار جستجوی گوگل است. این به جای نمایش دکمه “بیشتر” برای مشاهده گزینه های جستجوی بیشتر است.

 • Handstand By The Google Detroit Logo
  اینجا ،ی است که درست کنار تابلوی گوگل که نشان‌های خودروسازان را دارد، در دفتر گوگل دیترویت است. من برای ارسال تعدادی ع، از افرادی که در حال ایستادن دست هستند استفاده می کنم

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

سئو

لینک ها و بازاریابی محتوا

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-08-10-2022-33900.html

محلی و نقشه ها

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است