خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 10 آوریل 2023

لینک ها و بازاریابی محتوا

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

سئو

موبایل و صدا

ما بررسی کردیم که آیا به‌روزرس، اصلی Google در مارس 2023 تأثیری در جستجوی محلی داشته است یا خیر. ساندار پیچای گفت گوگل از هوش مصنوعی مولد در جستجو استفاده خواهد کرد. بینگ چت ممکن است به زودی از افزونه های شخص ثالث پشتیب، کند. Google Ads مدل‌های اسناد مبتنی بر قو،ن بدون آ،ین کلیک را در Google Ads و Google Analytics منسوخ می‌کند. گوگل می تواند یاد بگیرد که چگونه ال،ا و ساختار URL سایت شما را ب،د. من همچنین یک مصاحبه vlog با Igal Stolpner در مورد سئوی بین المللی ارسال کردم.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • به‌روزرس، هسته گسترده Google در مارس 2023 بر رتبه‌بندی محلی تأثیر می‌گذارد؟
  آیا به‌روزرس، هسته گسترده Google در مارس 2023 بر رتبه‌بندی جستجوی محلی تأثیر گذاشته است؟ این سوالی است که بسیاری از سئوکاران محلی در انجمن های جستجوی محلی می پرسند.
 • Bing Chat ممکن است به زودی از پلاگین های شخص ثالث پشتیب، کند
  می د،م که ChatGPT OpenAI از پلاگین های شخص ثالث پشتیب، می کند و به زودی، Bing Chat ممکن است از افزونه های شخص ثالث نیز پشتیب، کند. از میخائیل پاراخین، مدیر عامل بینگ، در مورد این موضوع پرسیده شد و او گفت: “با ما همراه باشید”، گویی به زودی می آید.

 • گوگل از هوش مصنوعی مولد در جستجو استفاده خواهد کرد
  وال استریت ژورنال مصاحبه ای با ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل، در مورد هوش مصنوعی، آینده جستجو و همه این موارد بارد و هوش مصنوعی دارد. به طور خلاصه چگونه هوش مصنوعی ممکن است بر آینده جستجو تأثیر بگذارد.
 • Google Ads برای منسوخ ، مدل‌های اسناد مبتنی بر قو،ن غیرآ،ین کلیک: مدل‌های ارجاع بر اساس کلیک اول، خطی، زوال زم، و موقعیت‌محور
  گوگل اعلام کرد که از ژوئیه 2023 و سپس به طور کامل تا سپتامبر 2023، مدل های اسناد مبتنی بر قو،ن بدون آ،ین کلیک را در Google Ads و Google Analytics منسوخ خواهد کرد.

 • گوگل: ما یاد می گیریم که چگونه ال،ای URL سایت خود را ب،یم
  جان مو، از گوگل می گوید وقتی ،ت به سایت هایی با صفحه بندی و ناوبری وجهی سایت های بزرگ می رسد، گوگل یاد می گیرد که چگونه آن را ب،د. او در توییتر گفت: “ما سعی می کنیم ال،ای URL مفید برای سایت ها را “یاد بگیریم”.
 • وبلاگ شماره 218: ایگال استولپنر در حال انتقال از تل آویو به نیویورک و راه اندازی آژانس سئوی تخصصی خود
  من مدت زیادی است که ایگال استولپنر را می شناسم، او در حالی که بیش از یک دهه در اسرائیل اقامت داشت در Investing.com سئو انجام می داد.

 • منطقه صحنه مصاحبه YouTube در هنگ کنگ
  در اینجا چند ع، از دفتر Google در هنگ کنگ از یک منطقه صحنه مصاحبه یوتیوب با صندلی های کارگردان، روشن شدن علامت یوتیوب، لوگوی بنر یوتیوب و موارد دیگر وجود دارد.

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازخورد:

صنعت و تجارت

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-04-10-2023-35202.html

تجزیه و تحلیل

محلی و نقشه ها

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است