خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 1 مارس 2023

تجزیه و تحلیل

موبایل و صدا

محلی و نقشه ها

سئو

جستجوی دیگر

بازخورد:

ما شاهد نوسانات و پچ پچ های بزرگی در مورد به روز رس، رتبه بندی جستجوی گوگل دیگری هستیم، آیا این موضوع به بررسی محصول مرتبط است؟ Bing Webmaster Tools یکپارچه سازی با Bing Chat و همچنین گزارش پوشش شاخص جدیدی را اضافه خواهد کرد. بینگ در حال آزمایش خلاصه‌هایی از منابع از جعبه‌های پاسخ وب است، وحشی است. مردم گوگل نیز می پرسند که کمتر نمایش داده می شود. گوگل در حال آزمایش مسدود ، برخی اخبار از کاربران کانادایی است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:

 • نوسانات رتبه بندی جستجوی گوگل در اول مارس، آیا این به روز رس، بررسی های محصول است؟
  من امروز صبح شاهد جهش بسیار بزرگتری در پچ پچ در جامعه سئو هستم که حول یکی دیگر از به روز رس، های الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل است. ممکن است مربوط به به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در فوریه ۲۰۲۳ باشد یا ممکن است چیز جدیدی باشد. در حال حاضر، ابزارها و پچ پچ در جامعه بسیار شدید است.
 • ابزارهای وب مستر بینگ افزودن گزارش پوشش چت و فهرست Bing
  دیروز، Fabrice Canel از Microsoft Bing در PubCon اعلام کرد که Bing Webmaster Tools دو ویژگی جدید دریافت خواهد کرد. اول ادغام بینگ چت و دومی گزارش پوشش شاخص است.
 • بینگ از منابع و جعبه پاسخ وب خلاصه شده است
  به نظر می رسد مایکروسافت بینگ بیشتر از ویژگی های Chat AI خود را در جعبه های پاسخ در نتایج جستجوی اصلی ،یب می کند. بینگ در حال آزمایش یک جعبه “خلاصه” است که پاسخ های خلاصه ای را از منابع X و وب به شما می دهد.

 • جستجوی Google «مردم هم می پرسند» کمتر نمایش داده می شود
  هر دو Semrush و RankRanger چند درصد کاهش در درصد زم، را گزارش می‌کنند که کادر سؤال افراد در نتایج جستجوی Google نشان داده می‌شود. این کاهش در روز جمعه، 24 فوریه، چند روز پس از عرضه به‌روزرس، بررسی‌های محصول فوریه 2023 آغاز شد.
 • گوگل محتوای خبری مسدود کننده را برای کاربران کانادایی آزمایش می کند
  گوگل روی حدود 4 درصد از کاربران کانادایی اخبار مسدودسازی را در جستجوی گوگل آزمایش کرده است. گوگل گفت: “ما به طور خلاصه در حال آزمایش پاسخ های احتمالی محصول به Bill C-18 هستیم که بر درصد بسیار کمی از کاربران کانادایی تاثیر می گذارد.”


 • Google / YouTube Pottery
  این ع،ی است که در اینستاگرام از یوتیوبر، سوفی فاستر، در حال سفالگری در دفتر YouTube گوگل پیدا کردم. من مطمئن نیستم که این برای چه رویدادی بود یا رویدادی وجود داشت، اما هی، سفالگری سرگرم کننده است، r

سایر موضوعات جستجوی عالی:

داستان های زمین موتورهای جستجو:

سایر داستان های جستجوی عالی:

PPC

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد داشته باشید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtable، می تو،د ما را دنبال کنید فیس بوک و حتما مش، شوید یوتیوب کانال، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.
منبع: https://www.seroundtable.com/recap-03-01-2023-34988.html

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاده است، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و دیگر انجمن های جستجو در وب است.

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

ویژگی های جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است