خط‌مشی‌های راستی‌آزمایی خدمات مالی Google اکنون در بریتانیا اجرا شده است

سیاست جدید سال گذشته گوگل 58.9 میلیون آگهی بد خدمات مالی را در سراسر جهان مسدود یا حذف کرد. این هفته گوگل اعلامیه ای را منتشر کرد که دستورالعمل های جدید را تشریح کرد.

ابتکار کلاهبرداری را متوقف کنید. سال گذشته گوگل به Stop Scams UK ملحق شد، همکاری ،ب‌وکارها در بخش‌های بانکی، مخابراتی و فناوری که بهترین روش‌ها را برای جلوگیری از کلاهبرداری توسعه می‌دهند. گوگل همچنین 5 میلیون دلار اعتبار تبلیغاتی برای حمایت از کمپین‌های آگاهی محلی در بریت،ا متعهد شد تا اطمینان حاصل کند که عموم مردم از نحوه جلوگیری از کلاهبرداران آنلاین و آفلاین مطلع هستند.

تو عمیق تر می تو،د اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های جدید را بخو،د اینجا.

گوگل به تازگی سیاست های اضافی را برای محافظت از مصرف کنندگان و تبلیغ کنندگان در بریت،ا در برابر شیوه های تبلیغاتی تقلبی با هدف سوء استفاده از افراد از طریق کلاهبرداری های مالی اعلام کرده است.

درباره نویسنده

خط مشی تأیید خدمات مالی سیاست اصلی در سال 2021 راه اندازی شد و منجر به کاهش گزارش های کلاهبرداری های تبلیغاتی شد. همین سیاست در استرالیا، سنگاپور، تایوان، اندونزی، هند، پرتغال، برزیل، فرانسه، اسپ،ا و آلمان نیز اعمال شده است.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-financial-services-verification-policies-now-rolled-out-in-the-uk-388554

خط‌مشی خدمات و محصولات مالی Google Ads به‌روزرس، می‌شود تا همه آگهی‌دهندگان دارای مجوز FCA (مرجع رفتار مالی) برای تنظیم بدهی و مشاوره بدهی باشند تا از 6 دسامبر 2022 آگهی‌های خدمات بدهی را نشان دهند. متخصصان ورش،تگی، از جمله ،، که مجوز دارند توسط یک سازمان حرفه ای شناخته شده، دیگر مجاز به تبلیغ برای این خدمات نخواهد بود. تبلیغ‌کنندگان باید فرآیند تأیید به‌روزرس،‌شده را تا زمان شروع اجرای در 16 ژانویه 2023 با موفقیت تکمیل کنند. به‌روزرس، خط‌مشی همچنین به تبلیغ‌کنندگ، که در ثبت خدمات مالی FCA به‌،وان «شرکت‌های حرفه‌ای مستثنی» یا بورس‌های سرمایه‌گذاری شناخته‌شده درج شده‌اند اجازه می‌دهد تا به‌،وان FCA بریت،ا تأیید شوند. تبلیغ کنندگان مجاز

جدید در زمین موتورهای جستجو

چرا ما اهمیت می دهیم. بازاریابان و مارک‌هایی در بریت،ا که محصولات مالی را تبلیغ می‌کنند باید قبل از تبلیغ خدمات خود مجوز FCA را دریافت کنند. تبلیغ‌کنندگ، که از این قو،ن پیروی نمی‌کنند، در معرض خطر تعلیق تبلیغات یا حساب‌هایشان قرار می‌گیرند.


توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است