خدمات توییتر آفلاین هستند، از جمله کلیک کردن روی پیوندها، مشاهده تصاویر و موارد دیگر

لینک ها ،اب شده وقتی روی پیوندی از توییت منتشر شده کلیک می‌کنید، به صفحه پیام خطایی هدایت می‌شوید که می‌خواند:

توییتر روی اصلاح کار می کند. توییتر ارسال شدهو گفت: «برخی از بخش‌های توییتر ممکن است در حال حاضر آنطور که انتظار می‌رود کار نکنند. ما یک تغییر داخلی ایجاد کردیم که پیامدهای ناخواسته ای داشت. ما در حال حاضر روی این موضوع کار می‌کنیم و در صورت رفع مشکل، به‌روزرس، را به اشتراک خواهیم گذاشت.»
منبع: https://searchengineland.com/twitter-services-are-offline-including-clicking-on-links-viewing-images-and-more-393942{"errors":[{"message":"Your current API plan does not include access to this endpoint, please see for more information","code":467}]}

من نمی توانم توییت را در حال حاضر در اینجا جاسازی کنم، بنابراین این یک اسکرین شات است این توییت.

نه فقط لینک ها این فقط پیوندها نیستند که کار نمی کنند، بلکه تصاویر، ورود به برخی از سرویس ها، استفاده از Twitter API و سایر ویژگی ها ممکن است نیاز به استفاده از Twitter API داشته باشند.

سرویس‌های توییتر در حال حاضر به‌طور کامل کار نمی‌کنند، مشکل از ساعت 11:50 صبح به وقت شرقی در 6 مارس 2023 شروع شد. این مشکلات شامل کلیک ، روی پیوندهای توییت‌ها، بارگیری تصاویر، ورود به برخی از سرویس‌های توییتر مانند TweetDeck است.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر در حال حاضر محتوا یا خدماتی را در توییتر تبلیغ می‌کنید، ممکن است بخواهید این تلاش‌ها را تا زم، که کاربران بتوانند روی آن پیوندها کلیک کرده و به طور کامل به توییت‌های شما دسترسی داشته باشند، به تاخیر بیاندازید.

با ما همراه باشید زیرا گمان می‌کنم توییتر روی این موضوع کار می‌کند، زیرا مواردی وجود دارد بسیاری از گزارش ها در مورد موضوع رعایت کرد و در حال رشد بود.

من متوجه شدم که این کمی بعد از ساعت 11:50 پایین می آید و در مورد آن در توییتر پست کردم، کجا دیگر؟

توییت 800x359

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است