حذف آدرس در نمایه های کسب و کار گوگل، رتبه بندی محلی شما را کاهش می دهد

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-business-profile-address-local-rankings-35570.html

برای اندازه واقعی کلیک کنید

آدرس در فهرست نمایه ،ب و کار شما در اینجا قابل ویرایش است. حذف آدرس یا لغزاندن ضامن برای نشان ندادن به مشتریان، همان چیزی است، Joy توضیح داد.

لوگوی گوگل جلوی فروشگاه تجاری Cloak

اما باز هم، اگر آدرس را حذف کنید، احتمالاً شاهد افت شدید سرنخ ها از جستجوی Google و Google Maps خواهید بود.

آ مطالعه کوچک اخیر توسط جوی هاوکینز نشان داد که اگر آدرس را از فهرست‌های نمایه ،ب‌وکار Google خود حذف کنید، رتبه‌بندی شما در بسته محلی و نقشه‌های گوگل به میزان قابل توجهی آسیب خواهد دید.

بنابراین جوی این کار را برای یکی از مشتریانش انجام داد و رتبه بندی تقریباً به طور کامل کاهش یافت. بنابراین جوی آدرس را دوباره اضافه کرد و رتبه بندی برگشت. در اینجا نموداری است که رتبه‌بندی‌ها را قبل و بعد از حذف آدرس و سپس دوباره، زم، که آدرس دوباره اضافه شد، نشان می‌دهد.

او این کار را دوباره برای مشتری دیگری امتحان کرد تا مطمئن شود و همان اتفاق افتاد، او توانست نتایج را تکرار کند.

نکته مهم این است که توصیه ها و دستورالعمل های خود گوگل است به طور خاص بیان کنید“مهم: اگر به مشتریان در آدرس ،ب و کار خود خدمات ارائه نمی دهید، آدرسی را در زیر برگه “اطلاعات” در Business Profile Manager وارد نکنید. فیلد “محل ،ب و کار” را خالی بگذارید.”

برای موردی که در مقاله توضیح دادم، آدرس فهرست شده بود، ما این مورد را به حالت خاموش درآوردیم تا حذف شود، آن را به مدت یک ماه پنهان/خاموش گذاشتیم، سپس آن را دوباره اضافه کردیم. سپس به 2 لیست دیگر که SAB بودند (بدون آدرس) برگشتیم و آدرس ها را اضافه کردیم و همان الگو را دیدیم.

– جوی هاوکینز (@JoyanneHawkins) 16 ژوئن 2023

در اینجا یک ویدیو از جوی است که در این مورد توضیح می دهد، اگر نمی خواهید پست وبلاگ را بخو،د:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است