جیل فچر در مورد ایجاد شرح شغل خود در یک آژانس بازاریابی دیجیتال

،مت دوم به زودی در یک پاد،ت نزدیک شما…

سپس در مورد اینکه آیا داشتن ،وان در آژانس های کوچک مهم است یا خیر صحبت کردیم. او به نکات بسیار خوبی در مورد اینکه چرا ،اوین در Cypress North اهمیت دارند اشاره کرد. فرهنگ شرکت مهم است که مانع ،اوین کارمندان نشود. او نمونه‌هایی از نحوه انجام انواع کارها از بین بردن ،‌ها گرفته تا ساختن میز یا صندلی در جمعه‌شب توسط مالکان تا کارکنان عادی ارائه کرد. ممکن است برخی از شما متوجه شوید که در معرفی خبرنامه سرزمین موتورهای جستجو، وقتی نامم را امضا می‌کنم، ،وان منحصر به فردی برای خودم ایجاد می‌کنم.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-186-33964.html

جیل فچر مدیر ارشد رشد در سرو شمال و در مورد سابقه کاری و تجربه قبلی او در رسانه های سنتی صحبت کردیم. ما در مورد چگونگی پیوستن او به Cypress North و دلیل پیوستن او به آن شرکت صحبت کردیم. او دوست دارد که چگونه کار ، در یک شرکت کوچکتر برای انجام حرکات سریعتر و زیرک بودن آسانتر است.

جیل فچر

او در موقعیتی که شرکت در اصل نداشت به Cypress North پیوست و نحوه پیوستن خود به شرکت را توضیح داد و شرح شغل خود را تهیه کرد. جیل گفت، او با مالکان تصمیم می گیرد و آنها می توانند “چیزها را امتحان کنند و ببینند چه کار می کند”.

می تو،د در مورد جیل فچر بیشتر بد،د سرو شمال یا در لینکدین و مش، Cypress North شوید کانال یوتیوب.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است