جسیکا بود از حقایق سرگرم کننده خزدار تا تولید بازاریابی دیجیتال

شوهرش در صنعت آبجو است و او اینجا و آنجا در این تجارت کمک می کند. او عاشق انجام هر دو کار است، زیرا این نوع کار متفاوت است. پس بررسی کنید دم و بطری.

جسیکا بود

او مدتی به ،وان یک شخصیت روی هوا کار کرد و سپس به مدت پنج سال در CVS، او گفت که یک زند، مادام العمر CVS است (اولین بار در مورد آن شنیدم). CVS او را برای جنبه خدمات مشتری بازاریابی دیجیتال آماده کرد. او مدتی در MTV کار کرد، اما پس از آن به بوفالو بازگشت و شغلی را به ،وان دستیار بازاریابی دیجیتال انتخاب کرد. ما کمی در مورد MTV، دفاتر آنجا و اینکه چگونه آن شغل برای او نبود صحبت کردیم.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

جسیکا بود بعدی مصاحبه شد و او شخصیت شگفت انگیزی دارد. او میزبان مش، است پاد،ت ساعت بازاریابی، که من از طرفداران آن هستم. او کار می کند و برای همیشه با گرگ فین کار می کند سرو شمال و او سابقه کاری جالبی دارد.

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-202-34532.html

می تو،د در مورد Jess Budde اطلاعات بیشتری ،ب کنید ساعت بازاریابی.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است