جستجوی Google Install App Mobile به پیوند عمیق نیاز دارد

در هر صورت، اولیویا از گری پرسید: “من متوجه شدم برخی از وب سایت های رسانه ای یک پیوند سایت دارند که به فروشگاه های برنامه iOS یا Google Play اشاره می کند. به ،وان مثال، واشنگتن پست یا تایمز ،ستان. چگونه می تو،م این نوع پیوندهای سایت را ایجاد کنیم؟ متش،.”

پیش @روش: از نمودار دانش است. هنگامی که برنامه شما با سایت شما مرتبط شد، پیوند می تواند (یا نتیجه برنامه) نمایش داده شود: pic.twitter.com/xg6dcmLgzs

– گلن گیب (@glenngabe) 12 مارس 2023

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-install-mobile-app-needs-deep-linking-35045.html

س: برخی از سایت ها یک پیوند سایت دارند که به برنامه تلفن همراه آنها اشاره می کند، یا یک نتیجه برنامه تلفن همراه برای سایت وجود دارد. چگونه می تو،م آن را بدست آوریم؟

اینم ویدیو:

در حالی که این یک پاسخ جدید نیست، این سوال در سنین بالا مطرح نشده است. در واقع، کنسول جستجوی Google گزارش‌های مربوط به نصب برنامه را از سنین قبل حذف کرد.

گری پاسخ داد، “به طور کلی از نمودار دانش بدست می آید. برای مثال، هنگامی که برنامه تلفن همراه شما با وب سایت شما مرتبط می شود، پیوند عمیق یا ارائه وب‌سایت در فروشگاه‌های برنامه، جایی که می‌تو،م یاد بگیریم، برنامه ممکن است به شکلی در نتایج ما نشان داده شود. گاهی اوقات به ،وان یک نتیجه برنامه، گاهی اوقات به ،وان یک لینک سایت.”

به ،وان مثال، گوگل چگونه می داند که این دکمه “نصب” را برای واشنگتن پست در نتایج جستجوی تلفن همراه گوگل نشان دهد:

به نظر می رسد که چگونه پیوند عمیق من در این سایت کار نمی کند، بنابراین من آن را در اسرع وقت برطرف خواهم کرد، اما اگر می خواهید برنامه SER را دانلود کنید، می تو،د iOS یا اندروید – این یک راه واقعاً عالی برای مصرف محتوا در اینجا است و من برای داستان های واقعا مهم یا ش،ته اعلان های فشار ارسال می کنم – بنابراین برنامه را دانلود کنید و اعلان ها را مجاز کنید!

خلاصه توییت گلن:

برنامه گوگل

در آ،ین جلسه ساعات اداری سئو گوگل، گری ایلیس پاسخ داد که چگونه گوگل تصمیم می گیرد چه زم، پیوندها را در جستجوی گوگل به اپلیکیشن موبایل یک شرکت نشان دهد. پاسخ کوتاه پیوند عمیق است. اگر گوگل بتواند برنامه‌ای رسمی برای آن شرکت یا محصول پیدا کند، آن را از طریق پیوند عمیق پیدا می‌کند و آن را به نمودار دانش شما مرتبط می‌کند.

Google Install App Search

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است