جستجوی گوگل مدل های آزمایشی مجازی را اضافه می کند

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-adds-virtual-try-on-models-35561.html

گوگل اعلام کرد در حال ارائه یک ویژگی برای امتحان ، لباس و محصولات روی مدل ها به صورت مجازی است. گوگل گفت: این آزمایش مجازی از هوش مصنوعی مولد برای نشان دادن لباس‌ها در طیف گسترده‌ای از مدل‌های واقعی استفاده می‌کند. گوگل همچنین فیلترهای جدیدی را برای نتایج پوشاک منتشر می کند.

همچنین، این فیلترهای جدید اضافه شده اند تا به شما کمک کنند جستجوی خود را محدود کنید. گوگل اعلام کرد که از «الگوریتم‌های تطبیق بصری» جدید خود استفاده می‌کند تا بتو،د با استفاده از ورودی‌هایی مانند رنگ، سبک و الگو، آن را اصلاح کنید. و بر خلاف ،ید در یک فروشگاه، شما محدود به یک ،ده فروش نیستید: گزینه هایی را از فروشگاه ها در سراسر وب خواهید دید. گوگل اضافه کرد، می‌تو،د این ویژگی را که برای شروع برای برترین‌ها در دسترس است، درست در فهرست محصولات پیدا کنید.

در اینجا یک GIF از آن در عمل آمده است:

لوگوی گوگل اتاق رختکن

اصلاحات ،ید Google

آزمایش مجازی بسیار جالب است، گوگل گفت که هوش مصنوعی آن می‌تواند از لباس‌ها ع، بگیرد و «به‌دقت منع، کند که چگونه می‌پوشد، تا می‌،بد، کشیده می‌شود و چروک‌ها و سایه‌ها را روی مجموعه‌ای از مدل‌های واقعی در حالت‌های مختلف ایجاد می‌کند». گوگل گفت که “افراد در اندازه های XXS-4XL را انتخاب کرده اند که رنگ های مختلف پوست (با استفاده از مقیاس رنگ پوست Monk به ،وان راهنما)، شکل بدن، قومیت ها و انواع مو را نشان می دهند.

در پست وبلاگ 1 امتحان کنید

در اینجا چگونه به نظر می رسد:

این باید در ایالات متحده برای مارک هایی مانند Anthropologie، Everlane، H&M و LOFT فعال باشد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است