جستجوهای خرید مایکروسافت بینگ کوپن ها، تبلیغات، تاریخچه قیمت و موارد دیگر را به دست می آورد

همچنین، مرکز ،ید اخلاقی با حاشیه نویسی های جدید انتخاب اخلاقی در نتایج ،ید Bing گسترش می یابد.

بله، ماه گذشته این را به ،وان یک آزمایش پوشش دادیم.

اکنون، برای برخی از محصولات، Bing تاریخچه قیمت محصولات مورد جستجو را به شما نشان می دهد. بینگ گفت که آنها “یک حاشیه نویسی اضافه می کنند که قیمت یک کالا را در طول زمان نشان می دهد؛ این نمودار مفید به تعیین اینکه آیا زمان من،ی برای ،ید است یا خیر) کمک می کند. با دانستن اینکه قیمت اخیراً کاهش یافته است یا ممکن است تصمیم بگیرید که آن را متوقف کنید، می تو،د احساس بهتری در مورد ،ید خود داشته باشید. اگر در گذشته بسیار ارزان تر بود.” مایکروسافت گفت این ویژگی در سراسر ایالات متحده، کانادا، فرانسه، آلمان، بریت،ا، استرالیا و هند در دسترس است

بینگ کوپن‌ها و تبلیغات را اضافه کرد، بسیار شبیه به آن‌هایی که در آن سایت‌های کوپن مشاهده می‌کنید (که می‌ترسم به آن‌ها بروم زیرا همیشه احساس می‌کنم ب،زار را به رایانه‌ام تزریق می‌کنند). مایکروسافت نوشت: “اگر تصمیم به کلیک ، و ،ید ، دارید، کوپن به طور خودکار کپی می شود و برای ،ید شما اعمال می شود. همه اینها با لینک های حاشیه نویسی سریع و آس، که در نتایج جستجوی شما یافت می شوند امکان پذیر است.” مایکروسافت گفت که اکنون در ایالات متحده، بریت،ا، کانادا، استرالیا، آلمان و فرانسه در دسترس است.

باید توجه داشته باشم که تاریخچه قیمت یک ویژگی از نوامبر 2021 بود اما در این برنامه گسترش یافته است.

حاشیه نویسی انتخاب اخلاقی

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/bing-s،pping-searches-coupons-promotions-price-history-33926.html

،ید مایکروسافت بینگ به طور رسمی بسیاری از ویژگی‌هایی را که در اوایل متوجه شده بودیم اضافه کرده است، مانند کوپن‌ها و تبلیغات، تاریخچه قیمت، و حاشیه‌نویسی‌های انتخاب اخلاقی، این شرکت اعلام کرد.

کدهای کوپن در بینگ

تاریخچه قیمت در بینگ

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است