جدیدترین نسخه توییتر ایلان ماسک 2.0

از زم، که ایلان ماسک به ،وان مدیرعامل توییتر انتخاب شد، تغییرات زیادی در این پلتفرم ایجاد شده است. برخی از مردم آن را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر چندان مطمئن نیستند. تا آنجا که به برندها مربوط می‌شود، بسیاری از آنها پلتفرم را ، کرده‌اند یا به‌دلیل افزایش سخنان مشوق نفرت‌انگیز، نگر،‌های ایمنی، و رویکرد سهل‌انگیز ماسک نسبت به تعدیل محتوا، تعلیق حساب‌ها و سایر مسائل، پلتفرم را ، کرده‌اند یا به‌طور موقت تبلیغات را متوقف کرده‌اند.

در اینجا خلاصه ای از تمام تغییراتی که تاکنون رخ داده است آورده شده است. چه طرفدار باشید چه نباشید، ارزش این را دارد که از آنچه در حال رخ دادن است مطلع شوید.

جدیدترین در Twitstorm:

 • توییتر پس از ،وج بسیاری از بازاریابان از پلتفرم، مشوق های سخاوتمندانه ای را به تبلیغ کنندگان ارائه می دهد (مجله ی وال استریت). بر اساس طرح جدید توییتر، تبلیغ‌کنندگ، که حداقل 500000 دلار هزینه‌های افزایشی رزرو می‌کنند، واجد شرایط هستند که هزینه‌های خود را با «100 درصد ارزش افزوده» تا سقف یک میلیون دلار مطابقت دهند.»
 • توییتر می‌گوید که سیاست‌های تعدیل آن در سایه تصاحب ماسک تغییر نکرده است (شبکه های اجتماعی امروز). ماسک گفته است: «هیچ یک از سیاست‌های ما تغییر نکرده است. رویکرد ما برای اجرای سیاست‌ها بیشتر بر تقویت محتوای نقض‌کننده تکیه می‌کند: آزادی بیان، اما نه آزادی دسترسی.»
 • توییتر نظارت بر اطلاعات نادرست کووید را متوقف می کند (وال استریت ژورنال) توییتر دستورالعمل‌های اعتدال را کاهش می‌دهد و اجرای سیاست‌های با هدف توقف اطلاعات نادرست کووید را متوقف کرده است.
 • اپل «بیشتر» تبلیغات توییتر را متوقف کرده است (شایعات مک) به گفته ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر، اپل تبلیغات خود در توییتر را کاهش داده است. ماسک در توییتی گفت که اپل عمدتا تبلیغات توییتر خود را متوقف کرده و از او پرسید که آیا اپل از آزادی بیان متنفر است یا خیر.
 • آیا ما به طور رسمی با توییتر خداحافظی می کنیم؟ بستگی به این دارد که از چه ،ی بپرسید تکامل حساب های تعلیق شده، مدیران ا،اج شده و شوخی های وحشتناک ماسک.
 • توییتر نشان رسمی را اضافه می کند، سپس ماسک بلافاصله آن را دقیقاً همان چیزی که می گوید می کشد.
 • واکنش برندها و آژانس ها به تغییرات بنیادین ایلان ماسک در توییتر بسیاری از جمله جنرال موتورز، جنرال می، و اپل حساب های خود را به حالت تعلیق درآورده اند.
 • ایلان ماسک توئیتر را تصاحب کرد، اما ا،ر بازاریابان نگران نیستند آیا ما خیلی زود صحبت کردیم؟

چی شد:

 • در ژانویه، ایلان ماسک شروع به سرمایه گذاری در توییتر کرد و 9.2 درصد از سهام را به دست آورد و او را به بزرگترین سهامدار این شرکت تبدیل کرد.
 • ماسک در ماه آوریل با توییتر به توافقی دست یافت، اما نگر،‌هایی را درباره حساب‌های اسپم در این پلتفرم ایجاد کرد و ادعا کرد که توییتر ،ن دقیقی از تعداد آنها به او ارائه نکرده است.
 • همچنین در ماه آوریل، توییتر اعلام کرد که ماسک به هیئت مدیره این شرکت خواهد پیوست. اندکی بعد، ماسک گفت که به هیچ وجه به هیئت مدیره نخواهد پیوست.
 • تا اواسط ماه آوریل، ماسک پیشنهاد ،ید توییتر را با قیمت 54.20 دلار به ازای هر سهم می دهد و بر اساس یک پرونده اوراق بهادار، ارزش شرکت را حدود 43 میلیارد دلار می کند.
 • توییتر یک قرص سمی را برای جلوگیری از ،ید ماسک اتخاذ می کند، اما سپس پیشنهاد ماسک برای ،ید شرکت را می پذیرد و ارزش معامله را 44 میلیارد دلار می کند.
 • در ماه مه، زم، که ماسک گفت که این معامله به دلیل نگر،‌های مربوط به ربات‌ها «موقتاً متوقف شده است». ماسک یک پست کرد گزارش رویترز در مورد یک پرونده عمومی از توییتر در اوایل ماه مه که می گفت حساب های جعلی کمتر از 5 درصد از کاربران این پلتفرم را تشکیل می دهند. ماسک سپس می‌گوید که «جزئیاتی را می‌خواهد که از مح،ات پشتیب، کند که حساب‌های هر،مه/جعلی کمتر از ۵ درصد از کاربران را تشکیل می‌دهند». دو ساعت بعد، ماسک می گوید او “هنوز متعهد” به معامله است.
 • ماسک با اشاره به موضوع اکانت های جعلی به سرعت به سمت جولای به ،ید خود از توییتر پایان می دهد. توییتر از ماسک شکایت کرد تا او را مجبور به تکمیل قرارداد کند.
 • تا اکتبر، پس از یک ماه تلاش برای فسخ قرارداد، ماسک پیشنهاد می کند که معامله را با قیمت پیشنهادی اولیه 54.20 دلار به ازای هر سهم با هزینه کل حدود 44 میلیارد دلار تکمیل کند.
 • در پایان ماه اکتبر، ماسک قرارداد ،ید توییتر را در آ،ین روز قبل از شروع آزمایشی انجام داد. به گفته یک منبع، علاوه بر این، بسیاری از مدیران ارشد توییتر از جمله پاراگ آگراوال، مدیرعامل، ند سگال، مدیر ارشد مالی، ویجایا گاد، مدیر ارشد حقوقی و سم ادجت، مشاور عمومی ا،اج شدند.
 • ماسک گفت که از هرگونه تعدیل محتوا یا تصمیم‌گیری برای بازگرداندن حساب کاربری صرف‌نظر می‌کند تا زم، که کمیته جدیدی را به این موضوعات اختصاص دهد. ماسک در توییتر خود نوشت: «توئیتر یک شورای تعدیل محتوا با دیدگاه‌های بسیار متنوع تشکیل خواهد داد. “هیچ تصمیم مهم محتوایی یا بازگرداندن حساب قبل از تشکیل شورا اتفاق نخواهد افتاد.”
 • در ماه نوامبر، توییتر ا،اج های گسترده ای را آغاز کرد و کارمندان خود را از 7500 نفر به تقریباً نصف کاهش داد.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

جدید در زمین موتورهای جستجو

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/twitstorm-timeline-the-latest-on-elon-musks-twitter-2-0-389881

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است