جان مولر گوگل در مورد تحقیق کلمات کلیدی برای سئو

بحث انجمن در توییتر.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-keyword-research-for-seo-35716.html

فقط برای کمی دقیق تر، تحقیق به تنهایی چیزی را تغییر نمی دهد. شما باید بفهمید که در حال تحقیق در مورد چه چیزی هستید، نتایج به چه م،است، تغییراتی ایجاد کنید، نظارت کنید و تطبیق دهید. و دوباره از بالا شروع کنید.

— جان مو، (رسمی) · نه #30D (@JohnMu) 15 جولای 2023

زنی در حال تحقیق در رایانه لوگوی گوگل

اما تحقیق در مورد کلمات کلیدی یکی از آن موضوعات سئو است که بیش از بیست سال است که جزء اصلی این صنعت بوده و احتمالا هرگز از بین نخواهد رفت. این کاری است که تقریباً هر سئوکار انجام می دهد زیرا آنها در هر موضوعی که وظیفه نوشتن درباره آن را دارند متخصص نیستند. و گاهی اوقات، مشتری، که متخصص هستند نیاز به فشار دارند که در مورد چه چیزی پوشش دهند و بنویسند.

آیا در مورد کلمات کلیدی تحقیق می کنید؟ آیا با آنچه جان در بالا گفته موافق هستید یا مخالف؟

از جان مو، گوگل پرسیده شد که آیا تحقیق کلمات کلیدی به سئو کمک می کند؟ جان بلافاصله پاسخ داد: “نه”، اما سپس توضیح داد که چرا نه گفت. این تحقیق کلمه کلیدی وظیفه نیست که به سئو کمک می کند، بلکه درک اینکه درباره چه چیزی می نویسید و چرا این نوع کمک می کند.

این توییت ها هستند:

خیر

— جان مو، (رسمی) · نه #30D (@JohnMu) 15 جولای 2023

جان گفت توییتر“فقط برای کمی دقیق تر، تحقیق به تنهایی چیزی را تغییر نمی دهد. شما باید بفهمید که در حال تحقیق در مورد چه چیزی هستید، نتایج به چه م،است، تغییراتی ایجاد کنید، نظارت کنید و تطبیق دهید. و دوباره از بالا شروع کنید.”

از نظر فنی، من در تقریباً 20 سال گذشته از نوشتن اینجا هرگز از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای نوشتن یک داستان در این سایت استفاده نکرده ام. من فقط نیازی به ابزارهای کلیدواژه ندارم تا به من بگویند چه چیزهایی را برای من جالب و مفید می دانم. من به آنچه صنعت در مورد آن صحبت می کند گوش می دهم و از آن به ،وان روش تحقیق خود برای یافتن ایده هایی در مورد آنچه در مورد آن بنویسم استفاده می کنم.