تعریف و معنی XML – سئو چتر

همه تگ ها دارای ساختار سلسله مراتبی هستند. تگ بالایی ،صر ریشه نامیده می شود، در حالی که تگ های زیر آن ،اصر فرزند نامیده می شوند.

علاوه بر انتقال داده، XML همچنین برای اسناد فنی و ساختار داده صفحات وب استفاده می شود. یک فایل XML یک فایل متنی است که حاوی یک اعلان، ،اصر (بر،ب ها)، ویژگی ها و محتوا است.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

XML مخفف Extensible Markup Language است که یک زبان نشانه گذاری و فرمت فایل برای ذخیره، انتقال و بازسازی داده های دلخواه است. XML برای به اشتراک گذاری داده های ساختار یافته بین رایانه ها، افراد و برنامه ها در یک شبکه یا به صورت محلی استفاده می شود.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو برای کمک به شما برای دریافت ترافیک وب سایت است.


منبع: https://seochatter.com/xml-definition/

فایل‌های XML شامل مجموعه‌هایی از قو،ن هستند که گیرندگان را قادر می‌سازد به داده‌های درون یک فایل دسترسی پیدا کرده و آن‌ها را تفسیر کنند. این زبان به تنهایی نمی‌تواند اقدامات مح،اتی را انجام دهد و برای پیاده‌سازی داده‌های ساخت‌یافته‌اش به نرم‌افزار نیاز دارد.

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.

اگرچه زبان های HTML و XML شبیه به هم هستند، نحو، قو،ن و هدف کلی آنها متفاوت است. HTML فقط داده ها را نمایش می دهد، در حالی که XML داده ها را ساختار می دهد و انتقال می دهد.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

XML چیست؟

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است