تعریف و معنی کلمات کلیدی مرتبط با معنایی

به ،وان مثال، یک کلمه کلیدی مانند “بازاریابی موتور جستجو” دارای کلمات کلیدی مرتبط م،ایی مانند نتایج جستجوی ارگ،ک، تبلیغات جستجوی پولی و صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) است.

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.

اکنون، سیستم های الگوریتم رتبه بندی کلمات کلیدی مرتبط م،ایی را در محتوا جستجو می کنند تا به تعیین ارتباط آن با یک عبارت جستجو کمک کنند. به همین دلیل است که برخی از صفحات وب می توانند بدون داشتن کلمه کلیدی تطابق دقیق در صفحه، رتبه بالایی در SERP داشته باشند.

به واژه نامه SEO مراجعه کنید

هدف از کلمات کلیدی مرتبط م،ایی پیوند دادن موجودیت هایی است که به یکدیگر متصل هستند تا عمق اطلاعات در مورد یک موضوع صفحه وب را افزایش دهند تا به الگوریتم های موتور جستجو کمک کنند تا فهرست بندی و رتبه بندی صحیح کلمات کلیدی مرتبط را تعیین کنند. کلمات کلیدی مرتبط م،ایی همچنین به موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ اجازه می دهند تا بهترین صفحات وب را با عبارت های جستجو بر اساس قصد کاربر مطابقت دهند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/semantically-related-keywords-definition/گوگل استفاده از کلمات کلیدی م،ایی را با به روز رس، الگوریتم مرغ مگس خوار در سال 2013 معرفی کرد. به ،وان یک موتور جستجوی م،ایی، گوگل (و سایر پلتفرم ها) اکنون می توانند هدف واقعی جستجوهای کاربران را درک کنند، نه اینکه فقط نتایج را بر اساس فراو، کلمات کلیدی برگرداند.

کلمات کلیدی مرتبط م،ایی چیست؟

کلمات کلیدی مرتبط م،ایی کلمات و عباراتی هستند که از نظر مفهومی با یکدیگر مرتبط هستند. ارتباطی که بین کلمات کلیدی مرتبط م،ایی وجود دارد، م،ای کلمات کلیدی اولیه را برای سئو تقویت می کند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است