تعریف و معنی مرجع موضوعی

ایده مرجعیت موضوعی بر اساس مت،وژی سئوی م،ایی است که فرآیند ایجاد عمق و م،ا بیشتر موضوعی در محتوای وب سایت و همچنین به هم پیوستن صفحات وب مرتبط با اطلاعات منحصر به فرد و متخصص بر اساس موضوع ی،ان است. در نتیجه، رتبه‌بندی کلمات کلیدی برای کل مجموعه موضوعی محتوا می‌تواند در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) افزایش یابد، زیرا شواهد قوی از تخصص برای موضوع موضوع وجود دارد.

به واژه نامه SEO مراجعه کنید

اقتدار موضوعی یک مفهوم مهم در بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) است، زیرا داشتن قدرت موضوعی بیشتر باعث می‌شود یک وب‌سایت رتبه بالاتری را در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط آسان‌تر کند. هنگامی که یک سایت مرجع اصلی موضوعی می شود، تخصص، اعتبار و قابل اعتماد بودن (یا EAT) برای محتوای مرتبط با موضوع بهبود می یابد.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.

مرجعیت موضوعی چیست؟

اقتدار موضوعی معیاری از اقتدار است که یک وب سایت از طریق تولید محتوای با کیفیت بالا در مورد یک موضوع خاص به دست می آورد. وب سایت هایی که حاوی مقالات آموزنده زیادی در مورد یک موضوع خاص هستند، عمق بیشتری از تخصص را نشان می دهند که به اعتبار موضوعی بالاتر ترجمه می شود.

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید


منبع: https://seochatter.com/topical-aut،rity-definition/

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است