تعریف و معنی لینک بیلدینگ

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/link-building-definition/

وب سایت ها می توانند لینک های داخلی یا خارجی داشته باشند. پیوند داخلی به گنجاندن صفحه یک وب سایت در صفحه دیگر اشاره دارد. آنها را می توان در منوهای صفحه اصلی یا درون محتوا قرار داد.

لینک بیلدینگ چیست؟

لینک بیلدینگ فرآیند به دست آوردن بک لینک برای یک وب سایت با استفاده از انواع تکنیک های بهینه سازی موتور جستجوی خارج از سایت است. هدف از ساخت لینک ایجاد ساختار بک لینک است که به موتور جستجو کمک می کند تا صفحه وب را به ،وان محبوب و معتبر تشخیص دهد تا آن را در نتایج جستجو بالاتر ببرد.

،ید لینک از مزارع پیوند یا استفاده از سایر روش های ایجاد لینک مشکوک معمولاً منجر به جریمه گوگل می شود. لینک بیلدینگ یک فرآیند ارگ،ک است که زمان می برد و تلاش برای سرعت بخشیدن به آن می تواند بیشتر از اینکه مفید باشد ضرر داشته باشد.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

پیوندهای خارجی پیوندهایی هستند که از دامنه های دیگر به دست می آیند و اغلب به ،وان قدرتمندترین ابزار رتبه بندی موتورهای جستجو در نظر گرفته می شوند. منبع پیوند، متن لنگر، محبوبیت جه،، محبوبیت محلی، و زمینه پیوند از جمله عواملی هستند که ارزش یک لینک خارجی را برای یک وب سایت تعیین می کنند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

برو به واژه نامه SEO برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است