تعریف و معنی روزنامه نگاری – سئو چتر

رو،مه‌نگاری با اطلاع‌رس، به مردم در مورد رویدادهای جاری، حقایق، ایده‌ها و افرادی که بر آنها تأثیر می‌گذارد، نقش مهمی در جوامع دموکراتیک دارد. رو،مه نگاری همچنین می تواند تفسیر، تحلیل، انتقاد یا حمایت در مورد موضوعات مختلف ارائه دهد.

درباره مربی SEO Chatter بیشتر بد،د

رو،مه نگاری را می توان از طریق پلتفرم های مختلف رسانه ای مانند رسانه های چاپی، پخش، آنلاین یا رسانه های اجتماعی ارائه کرد.

Churnalism یک اصطلاح تحقیرآمیز است که برای شکلی از رو،مه‌نگاری استفاده می‌شود که بر اساس تکرار یا استفاده مجدد از مطالب به‌دست‌آمده از منابعی مانند بی،ه‌های مطبوعاتی، خبرگزاری‌ها و دیگر مطالب از پیش بسته‌بندی شده برای ایجاد داستان‌ها و مقالات، به‌جای انجام تحقیقات اصلی است. و حقیقت سنجی این شکل از رو،مه نگاری توسط یک مزرعه محتوا برای تولید محتوا در مقیاس انبوه برای ایجاد درآمد تبلیغاتی از طریق بازدید از صفحه استفاده می شود.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

رو،مه نگاری فعالیت و محصول گردآوری، ارزیابی، خلق و ارائه اخبار و اطلاعات است. رو،مه‌نگاری را می‌توان با ویژگی‌ها و شیوه‌های قابل شناسایی مشخصی مانند دقت، عینیت، تأیید، منافع عمومی و اخلاقیات از سایر اشکال ارتباط متمایز کرد.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

رو،مه نگاری چیست؟

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

کارکنان تحریریه در SEO Chatter تیمی از کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو هستند. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/journalism-definition/

ارائه بهترین نکات سئو …

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است