تعریف و معنی دستکاری پیوند

اجرای هر یک از این استراتژی‌های لینک‌سازی در یک وب‌سایت می‌تواند به اعتبار آن صدمه بزند که قابل تعمیر نیست و منجر به جریمه‌های شدید دستی یا خودکار شود.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

در کنار چرخش مقاله، پر ، کلمات کلیدی و پنهان ،، دستکاری لینک یکی از بدنام ترین تاکتیک های سئو کلاه سیاه است. طرح‌های پیوند، مزرعه‌های پیوند، شبکه‌های پیوند، و چرخ‌های پیوند همگی اشکال دستکاری پیوند در نظر گرفته می‌شوند.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/link-manipulation-definition/

مزایای دستکاری لینک برای سئو معمولا حداقل و کوتاه مدت است زیرا تلاش برای دستکاری ساختار بک لینک یک وب سایت به سرعت توسط الگوریتم های موتورهای جستجو انتخاب می شود.

به واژه نامه SEO مراجعه کنید

دستکاری لینک یک تکنیک بهینه سازی موتور جستجو است که برای دستکاری رتبه وب سایت در موتورهای جستجو از طریق ایجاد بک لینک به طور غیر طبیعی استفاده می شود. همچنین به ،وان یک طرح پیوند شناخته می شود.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

Google هرگونه تلاش برای ،ید، فروش یا مبا، پیوندها را به ،وان دستکاری پیوند می‌داند و مجازات‌های سختی را برای چنین رفتاری اعمال می‌کند. علاوه بر این، ایجاد لینک به صورت خودکار با ابزارهای آنلاین نیز دستکاری لینک در نظر گرفته می شود و می تواند به رتبه بندی موتور جستجوی وب سایت آسیب برساند.

دستکاری لینک چیست؟

برو به واژه نامه SEO برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو.

ارائه بهترین نکات سئو …

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است