تعریف و معنی تعداد کلمات – سئو چتر

برای یافتن اصطلاحات و تعاریف بیشتر مرتبط با زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو، به واژه نامه SEO مراجعه کنید.

با این حال، مقامات جستجوی گوگل علناً اعلام کرده‌اند که الگوریتم‌ها از طول تعداد کلمات برای قضاوت در مورد کیفیت یا ارتباط یک مقاله برای مجموعه‌ای از عبارت‌های جستجو یا رتبه‌بندی صفحات وب در نتایج جستجو استفاده نمی‌کنند.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

تعداد کلمات بهینه (یا طول محتوا) موضوع بسیار مورد بحث در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) است. برخی از کارشناسان صنعت ادعا می کنند که تعداد کلمات ایده آل برای یک مقاله آنلاین حدود 1500 کلمه است، در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند که محتوای با 2500 کلمه بهترین نتایج رتبه بندی را ارائه می دهد.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/word-count-definition/

تعداد کلمات تعداد کل کلمات در محتوای بدنه یک مقاله وب است. تعداد کلمات برای اندازه گیری طول یک مقاله به جای شمارش تعداد کاراکترها استفاده می شود.

اگرچه ممکن است این درست باشد، اما یک همبستگی قوی با میانگین طول تعداد کلمات برای مقالات با رتبه برتر در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی با رقابت بالا وجود دارد. بنابراین، بهترین استراتژی برای سئو این است که میانگین تعداد کلمات را برای 10 نتیجه جستجوی برتر تجزیه و تحلیل کنید و مطمئن شوید که محتوای نوشتاری شما در آن محدوده قرار دارد.

از واژه نامه SEO بازدید کنید

تعداد کلمات چیست؟

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است