تعداد لینک های داخلی در هر صفحه برای سئو چقدر است؟ (جواب داد)

لازم نیست.

اگر هر صفحه در وب سایت شما به هر صفحه دیگری پیوند داشته باشد، هیچ ساختار واقعی وجود ندارد، فقط یک وب به هم پیوسته وجود دارد که هیچ چیزی در مورد رابطه بین صفحات یا اینکه کدام یک از آنها مهمتر هستند را به گوگل نمی گوید، که در ،مت بعدی به آن خواهیم پرداخت.

3. اهمیت صفحه

به یاد داشته باشید، دو دلیل اصلی برای پیوند بین صفحات وب سایت شما وجود دارد.

  • اولین مورد کمک به گوگل برای درک ساختار سایت شما است.
  • دوم ارائه تجربیات بهینه برای کاربر است.

همانطور که متوجه شدید، تعیین تعداد لینک های داخلی در هر صفحه به طول محتوا بستگی دارد، در حالی که سایر عوامل، مانند ارتباط و ارزش بازدیدکننده، به همان اندازه مهم هستند.

بهترین روش استفاده از یک لینک داخلی برای تقریباً هر 200-400 کلمه محتوا است، به این م،ی که یک پست وبلاگ 2000 کلمه ای به طور متوسط ​​حدود 5-10 لینک داخلی دارد. در مورد ارسال لینک های داخلی به یک صفحه هدف با متن لنگر بهینه شده با کلمات کلیدی، باید حداقل ۳ تا ۵ لینک داخلی برای مقالات تازه منتشر شده (همانطور که قبلا ذکر شد) هدف قرار دهید و سعی کنید تعداد لینک های داخلی را برای مهمترین محتوای خود افزایش دهید. .

باز هم، همه چیز به کمک به موتورهای جستجو برای درک ساختار شما برمی گردد.

با این حال، لازم به یادآوری است که افزودن لینک های خارجی به محتوای شما به تلاش های سئوی شما نیز کمک می کند، بنابراین باید آن ها را در کل لینک خود لحاظ کنید.

چند لینک داخلی باید به هر صفحه اشاره کنند؟

به ،وان یک قاعده کلی، داشتن حداقل 3-5 لینک داخلی به هر صفحه ایده خوبی است. با این حال، صفحات ستون، صفحات فرود یا هر محتوای دیگری که برای دستیابی به اه، تجاری شما مهم است، از داشتن پیوندهای داخلی مرتبط تری که به سمت آنها اشاره می کنند، سود خواهند برد.

به بیان دیگر، بهترین تعداد لینک های داخلی در هر صفحه از صفحه ای به صفحه دیگر متفاوت است، اگرچه با پیروی از پیشنهادات این راهنما، از تعداد ایده آل برای دستیابی به اه، سئوی خود استفاده خواهید کرد.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

اگرچه کمک به بازدیدکنندگان برای دستیابی به اه،شان بسیار مهم است، به ،وان یک وبلاگ نویس یا صاحب ،ب و کار، شما نیز اه، خود را دارید که می خواهید به آنها برسید.

این رقم از یک پست وبلاگ نشات گرفته است از مت کاتس، رئیس سابق وب اسپم در گوگل، که در آن توضیح می دهد که چرا غول جستجو توصیه می کند ا،ر سایت ها تعداد کل پیوندها را به کمتر از 100 محدود کنند.

تعداد لینک های داخلی که به هر صفحه اشاره می کنند تا حد زیادی به اهمیت آن محتوا بستگی دارد. به علاوه، صفحات وب که کلمات کلیدی بسیار رقابتی را هدف قرار می دهند معمولاً به پیوندهای داخلی بیشتری نسبت به محتوای بهینه شده برای کلمات کلیدی کم رقابت نیاز دارند تا به صفحه در رقابت در SERP کمک کنند.

درباره پیوندهای داخلی بیشتر بد،د

فقط پیوند دادن به مرتبط ترین محتوا به دستیابی به هر دو هدف کمک می کند.

هنگام انتخاب تعداد پیوندهایی که باید در هر صفحه قرار دهید، این نکته را در نظر داشته باشید و بر روی آنهایی که برای اه، کلی شما ضروری هستند تمرکز کنید.

آیا باید به هر صفحه در سایت خود لینک دهید؟

لینک های زیر بیشتر در مورد لینک های داخلی و نحوه بهینه سازی صحیح آنها برای سئو توضیح می دهند. از این منابع برای بهبود دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه تعداد لینک های داخلی در هر صفحه برای سئو

برای استفاده از مثال چوب ماهیگیری، یک پیوند داخلی به بررسی به گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که این دو صفحه ارتباط نزدیکی با هم دارند و به ساختار سیلو محتوای SEO شما قدرت می بخشد و به ایجاد سایت شما به ،وان یک منبع معتبر برای میله ماهیگیری کمک می کند. اطلاعات، چیزی که می تواند به بهبود رتبه بندی جستجوی شما کمک کند.

ارائه بهترین نکات سئو …

به ،وان مثال، اگر فقط پیوندهایی به دو یا سه صفحه مهم و مرتبط در سایت خود وارد کنید، ارزش پیوند (یا «آب پیوند») ارسال شده به هر یک از این پیوندها به طور نسبتاً مساوی توزیع می شود.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

تعداد لینک های داخلی در هر صفحه برای سئو چقدر است؟

هر صفحه باید حداقل 3-5 لینک داخلی در هر صفحه داشته باشد، که مهمترین صفحات دارای بیش از 50 لینک داخلی یا بیشتر برای سئو هستند.

به ،وان مثال، اگر وبلاگی در مورد فعالیت های خارج از منزل راه اندازی کنید و وبلاگی در مورد چوب های ماهیگیری بنویسید، از جمله یک لینک داخلی به بررسی چوب ماهیگیری ارزش بیشتری نسبت به سه پیوند داخلی به نظرات مربوط به چادرها خواهد داشت، زیرا آن پیوند بیشترین ارتباط را با موضوع دارد. .

بیش از هر چیز دیگری، ارتباط پیوند عامل اصلی تعیین کننده این است که آیا یک هایپرلینک داخلی باید گنجانده شود یا خیر.

به همین ترتیب، اگر کاربری به دنبال یادگیری در مورد میله های ماهیگیری باشد، پیوند دادن به بررسی چادر ممکن است به افزایش فروش وابسته یا درآمد تبلیغاتی شما کمک کند، اما کمک چند، به کاربر شما که می خواهد بداند چوب ماهیگیری را ب،د، نمی کند.

2. اندازه و محدوده وب سایت شما

بنابراین، می‌خواهید تا آنجا که ممکن است پیوندهای ورودی مرتبط به آن صفحه ستون از صفحات پشتیب، خود داشته باشید تا به موتورهای جستجو بگویید که چقدر اهمیت دارد. این بدان م،است که اگر تصمیم می‌گیرید چه تعداد لینک داخلی را در یک پست وبلاگ جدید قرار دهید، ممکن است آن را به تعداد انگشت شماری از صفحات که برای موفقیت شما بسیار مهم هستند محدود کنید.

4. ارزش پیوند

اگر شش یا هفت لینک اضافی اضافه کنید، آن آب پیوند رقیق می شود. درک مهم ترین محتوای شما برای ،نده های جستجو سخت تر می شود و تأثیر آن پیوند به صفحات ستون اصلی شما ضعیف تر می شود.

چند لینک داخلی خیلی زیاد است؟

استفاده از این ارقام به‌،وان راهنما به شما کمک می‌کند تا پیوندهای داخلی خود را با دقت انتخاب و انتخاب کنید و در عین حال مطمئن شوید که از لینک‌های کافی برای بهره‌گیری از مزایای پیوندهای داخلی استفاده می‌کنید.

فرض کنید یک سیلو محتوایی در مورد میله های ماهیگیری برای وبلاگ فضای باز خود ایجاد کرده اید. صفحه ستون آن سیلو صفحه ای است که برای شما مهم است. این همان چیزی است که شما بیشترین زمان و انرژی را روی آن سرمایه گذاری کرده اید تا به رتبه بندی سه کلمه کلیدی برتر برسید. همچنین این صفحه ای است که به بهترین وجه قدرت و تخصص شما را در مورد موضوع و محتوایی که امیدوارید بیشترین ترافیک هدفمند را به سایت شما هدایت کند، نشان می دهد.

همچنین بخشی با منابع اضافی در مورد پیوند داخلی و نحوه استفاده از آن برای کمک به افزایش دید وب سایت خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) وجود دارد تا ترافیک ارگ،ک بیشتری به دست آورید.

تعداد لینک های داخلی در هر صفحه برای سئو چقدر است؟

اگرچه نظرات کاتز در سال 2009 ارسال شد، اما از آن زمان تاکنون کمتر از 100 پیوند در بین متخصصان سئو مورد توافق بوده است، به همین دلیل است که ابزارهای محبوب بهینه سازی موتورهای جستجو مانند Moz و Semrush در صورت داشتن تعداد لینک های بیش از حد، یک هشدار هشدار می دهند.

با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که هیچ پاسخ جه، برای اینکه چه تعداد لینک داخلی در هر صفحه برای سئو ایده آل است وجود ندارد، زیرا در درجه اول به طول محتوا و اهمیت صفحه وب هدف بستگی دارد.

این راهنما به این سوال پاسخ می دهد که “چند لینک داخلی در هر صفحه برای سئو وجود دارد؟”

قبلاً توصیه می‌کردیم که 5-10 لینک داخلی در هر 2000 کلمه یک راهنمای عالی برای تعیین تعداد لینک داخلی در هر صفحه است، اما اگر سایت شما کاملاً جدید باشد و فقط 5-10 پست برای شروع داشته باشد چه؟

بیش از 100 لینک داخلی برای یک صفحه بسیار زیاد است زیرا ممکن است گوگل همه پیوندها را ن،د و داشتن تعداد بیش از حد پیوندهای داخلی باعث ت،یم ارزش لینک صفحه رتبه بر تعداد زیادی لینک می شود.

با این حال، تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این پیوندها را شامل شود یا نه، ارتباط کمتری با ضربه زدن به یک نقطه شیرین جادویی دارد که تضمین شده است صفحات وب شما را به بالای صفحات نتایج موتور جستجوی گوگل (SERPs) برساند و بیشتر با مح،ه ارزشی که باید از آن به دست آورید. اضافه ، هر لینک جداگانه، که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

عواملی که بر تعداد لینک های داخلی در هر صفحه تأثیر می گذارد

1. ارتباط پیوند

ارزش لینک و اهمیت صفحه دست به دست هم می دهند. هر چه تعداد لینک های شما در یک صفحه بیشتر باشد، ارزش هر لینک بیشتر کاهش می یابد. به همین دلیل است که باید به دقت تعداد پیوندهای داخلی را که در محتوای خود استفاده می کنید در نظر بگیرید.

در زیر، خواهید آموخت که چه تعداد لینک داخلی در هر صفحه برای حدا،ر سود سئو ایده آل است. در پایان این صفحه، بهترین تعداد لینک‌های داخلی در هر صفحه را می‌شناسید تا مطمئن شوید که استراتژی پیوند داخلی شما تا حد امکان مؤثر است.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/،w-many-internal-links-per-page-for-seo/

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است