تبلیغات مایکروسافت تبلیغاتی را برای چت مبتنی بر هوش مصنوعی اعلام کرد

صادقانه بگویم، 100٪ مشخص نیست که این راه حل تبلیغاتی چگونه خواهد بود یا چگونه از آن استفاده کنید. اما مایکروسافت می‌خواهد همه بدانند که در حال ارائه راه‌حل تبلیغاتی برای پلتفرم‌های چت هوش مصنوعی هستند. بنابراین اگر در حال انجام نوعی چت هوش مصنوعی هستید، ممکن است بخواهید از طریق تبلیغات مایکروسافت به دنبال ،ب درآمد از این چت ها باشید.

این که چه برای کاربران نهایی و چه برای تبلیغ کنندگان به نظر می رسد، بلافاصله مشخص نیست.

مایکروسافت نوشت: “امروز، ما خوشحالیم که یک راه حل تبلیغاتی را برای کمک به خدمات آنلاین، برنامه ها و ناشران در ،ب درآمد از چت اعلام کنیم تا بتوانند در تجربیات جذاب خود نوآوری کنند.” Kya Sainsbury-Carter از مایکروسافت افزود: “ما راه حلی طراحی کرده ایم که به ناشران، برنامه ها و خدمات آنلاین انعطاف پذیری می دهد تا تجربه خود را با تبلیغات سفارشی کنند و ارزش اقتصادی بیشتری را از طریق سرمایه گذاری در چت خود ایجاد کنند.”

Microsoft Advertising یک راه حل تبلیغاتی جدید برای تجربه ها و راه حل های چت مبتنی بر هوش مصنوعی اعلام کرد. مایکروسافت گفت این روش جدیدی برای کمک به ،ب درآمد از خدمات آنلاین، برنامه‌ها و ناشران برای ،ب درآمد از پلتفرم‌های چت است.

Microsoft Advertising API «به ناشران، برنامه‌ها و سرویس‌های آنلاین اجازه می‌دهد تا قالب‌های تبلیغاتی را انتخاب کنند که معتقدند برای مخاطبانشان بهینه است، به گونه‌ای که برای تجربه بومی آن‌ها احساس طبیعی داشته باشد». مایکروسافت افزود: «تبلیغات ما برای چت API می‌تواند تبلیغاتی را روی پلتفرم‌های چت مایکروسافت یا شرکت‌های دیگر ارائه دهد.

تبلیغات برگزاری ربات بینگ

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-advertising-chat-ads-35348.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است