تبلیغات خدمات حرفه ای مایکروسافت تبلیغات جهانی و بیشتر تبلیغات بینگ

تبلیغات مایکروسافت اعلام کرد مجموعه ای از تغییرات در پلت فرم تبلیغات جستجوی آن، از جمله عرضه جه، تبلیغات خدمات حرفه ای، عملیات انبوه در کتابخانه دارایی، تغییرات در اصلاح کننده مطابقت گسترده و موارد دیگر.

برخی از این تغییرات پیش از این به ،وان یک heads up اعلام شده بود.

در اینجا شبیه به آنها است:

زن حرفه ای بینگ کار می کند

در نهایت، اکنون می‌تو،د ارزش پیشنهادی هدف فعلی را در شبکه کمپین در Microsoft Advertising آنلاین مشاهده و ویرایش کنید. این زم، در دسترس است که استراتژی‌های پیشنهاد قیمت هدف CPA، بازگشت هدف از هزینه تبلیغات (ROAS) یا سهم تأثیرگذاری هدف در دسترس باشد.

همچنین، می تو،د از عملیات انبوه در کتابخانه دارایی استفاده کنید. مایکروسافت گفت: “اکنون می تو،د دارایی های خود را با عملیات انبوه سازماندهی کنید و به شما این امکان را می دهد که به راحتی پوشه ها و دارایی ها را حذف کنید و چندین مورد را به صورت انبوه به پوشه یا زیرپوشه هدف خود منتقل کنید. این برای ساده سازی گردش کار شما طراحی شده است و در وقت و تلاش شما صرفه جویی می کند. در مدیریت کتابخانه دارایی شما.”

تبلیغات خدمات حرفه ای مایکروسافت

بحث انجمن در توییتر.

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای عید فصح آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-advertising-professional-service-ads-more-35180.htmlمایکروسافت همچنین تغییراتی را در اصلاح کننده تطابق گسترده ایجاد کرد، جایی که اکنون مایکروسافت به تدریج در طی چند هفته آینده ارائه می کند که همه کلمات کلیدی تعدیل کننده تطابق گسترده برای تبلیغات جستجو اکنون به جای تطبیق عبارت، به ،وان کلمات کلیدی تطابق گسترده عمل می کنند. ما این موضوع را چند هفته پیش پوشش دادیم و اکنون در حال انتشار است.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

تبلیغات خدمات حرفه ای حدود یک سال پیش به صورت بتا اعلام شد و اکنون در سطح جه، برای همه تبلیغ کنندگان منتشر می شود. مایکروسافت گفت: “تبلیغات خدمات حرفه ای به مصرف کنندگان کمک می کند تا مستقیماً به متخصصان در صنایع مختلف مانند بیمه، املاک، پزشک و کلینیک ها، خدمات مالیاتی و خدمات خانگی متصل شوند. مشاوران یا مشاوران، تبلیغات خدمات حرفه ای را امروز امتحان کنید!”

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است