تاریخچه و علاقه امی تومان با مشاغل محلی و کوچک

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد امی، می تو،د او را در توییتر دنبال کنید @BubblesUp و در لینکدین.

او برای یک وب‌سایت مراقبت از حیوانات خانگی کار می‌کرد و به طور ارگ،ک وارد کمک به ،ب‌وکارهای واقعاً کوچک در بازاریابی محلی آنلاین شد. او در مورد کمک به مشاغل کوچک محلی بسیار پرشور است.

امی تاریخچه خود را به ما گفت، در بروکلین به دنیا آمد اما لهجه بروکلینی قوی نداشت. او همیشه در حوزه دیجیتال مارکتینگ بوده است، او اولین ایمیل خود را قبل از سال 1990 ارسال کرد و فرزندانش همیشه آنلاین بودند. چندین سال پیش، او پس از اینکه مردم همچنان از او برای کمک و مشاوره در زمینه سئو و بازاریابی درخواست می ،د، آژانس خود را راه اندازی کرد. اکنون او در آژانسی است که کار سئوی محلی خود را انجام می دهد.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

امی تومان کوچک 1

همکارش او را تشویق می‌کند تا برای یادگیری و پرسیدن سوالات به انجمن‌های گوگل برود و در آنجا بود که او به سئوی محلی و نمایه‌های ،ب‌وکار گوگل بسیار علاقه‌مند شد. او اکنون در Di،al Law Marketing که بازاریابی قانونی انجام می دهد کار می کند و عاشق شرکت و تیمش است.

من و امی تومن در یک روز بار، طوف، در ساحلی در نیوجرسی با هم آشنا شدیم، زیرا می خواستیم خبرنگار هواشناسی باشیم. امی یک متخصص سئو محلی در بازاریابی حقوقی دیجیتال است و همچنین یک کارشناس محصولات گوگل برای پروفایل های تجاری گوگل است.

بحث انجمن در یوتیوب.
منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-228-35506.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است