تأیید تبلیغات مایکروسافت برای تبلیغ‌کنندگان خدمات مالی در بریتانیا مورد نیاز است

مایکروسافت اضافه کرد که این ا،امات علاوه بر ا،امات تأیید هویت آگهی‌دهنده است که توسط مایکروسافت به ،وان بخشی از اقدامات ایمنی برای محافظت از مصرف‌کنندگان، تبلیغ‌کنندگان و ناشران ارائه شده است. و این پرونده برای تکمیل این فرآیند راستی‌آزمایی منجر به مسدود شدن آگهی‌ها در ارائه خدمات در بریت،ا می‌شود—این حساب در رابطه با آگهی‌های خدمات غیرمالی و در بازارهای خارج از بریت،ا به عملکرد قبلی خود ادامه می‌دهد.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/microsoft-advertising-verification-financial-services-advertisers-uk-34561.html

می تو،د در مورد نحوه شروع این فرآیند اطلاعات بیشتری ،ب کنید اینجا.

مایکروسافت اعلام کرد اگر تبلیغات خدمات مالی را در شبکه آن انجام دهید، مانند جستجوی بینگ، در بریت،ا، باید در اوایل سال 2023 تأیید شوید. FCA) برای ارائه تبلیغات مالی تنظیم شده در بریت،ا.”

می‌تو،د تأیید خدمات مالی بریت،ا را از طریق صفحه تأییدیه‌ها در تنظیمات برگزیده آغاز کنید. لطفا اطلاعات زیر را آماده داشته باشید؛ جزئیات ،ب و کار (نام، آدرس و آدرس ایمیل)، شماره ثبت 6 یا 7 رقمی FCA ،ستان (FRN)، در صورت وجود، جزئیات دامنه مورد استفاده برای نمایش تبلیغات مرتبط با خدمات مالی. این شامل دامنه‌های ثبت‌شده در FCA بریت،ا و دامنه‌ها و وب‌سایت‌هایی است که برای تبلیغات در Microsoft Advertising استفاده می‌شوند که در رجیستری FCA ،ستان نیستند.

از تبلیغ‌کنندگان خواسته می‌شود مدرکی مبنی بر مجوز FCA بریت،ا (مرجع رفتار مالی) برای ارائه تبلیغات تبلیغاتی مالی ارائه دهند یا مشخص کنند:

  • یک تبلیغ کننده خدمات غیر مالی که ممکن است مشتری، را که به دنبال خدمات مالی هستند، مانند پلتفرم های تجارت الکترونیک یا
  • نهادهای ،تی مانند مقامات یا نهادهای تنظیم کننده تحت دامنه “.gov.uk”.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است