بینگ چت دسترسی غیراصالت‌آمیز را با جلسات چت محدود ارائه می‌کند

Michael Schechter گفت که شما به 5 چت در هر جلسه چت محدود شده‌اید و برای دسترسی به چت‌های بیشتر در هر جلسه، باید وارد شوید.

لوگوی بینگ اسکن صورت زن

من شخصا این را امتحان کردم اما نتوانستم آن را تکرار کنم. اما برای برخی از شما، Bing Chat ممکن است بدون ورود به حساب مایکروسافت خود کار کند.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/bing-chat-testing-unauthenticated-access-35413.html

مایکل شچتر، معاون رشد و توزیع مایکروسافت و بینگ، در این مورد نوشت توییتر“همانطور که برخی از شما متوجه شده اید، ما دسترسی به چت تایید نشده در Bing را شروع کرده ایم. در هر جلسه فقط 5 ،ت چت می بینید؟ برای داشتن مکالمات طول، تر وارد سیستم شوید.”

آیا شما توانسته اید این را تکرار کنید؟ باز هم، این چیزی است که مایکروسافت به آرامی در حال انتشار است، بنابراین ممکن است خودتان نتو،د آن را ببینید.

این هم توییت او:

همانطور که برخی از شما متوجه شده اید، ما شروع به استفاده از دسترسی به چت تایید نشده در Bing کرده ایم. فقط 5 ،ت چت در هر جلسه می بینید؟ برای داشتن مکالمات طول، تر وارد سیستم شوید.

— مایکل شچتر (@mikeschechter) 17 مه 2023

مایکروسافت اجازه دسترسی “غیر احراز هویت” به چت بینگ را می دهد. این بدان م،است که اگر از Microsoft Edge استفاده می‌کنید و به حساب مایکروسافت خود وارد نشده‌اید، ممکن است بتو،د Bing را به صورت محدود امتحان کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است