بینگ جدید: لیست انتظار دیگری وجود ندارد؟

چرا ما اهمیت می دهیم. بسیاری از ما (از جمله من!) هفته ها منتظر بوده ایم تا به بینگ جدید دسترسی پیدا کنیم. اگر در این گروه بودید، مایکروسافت اج را فعال کنید، به Bing بروید و وارد شوید تا ببینید آیا دسترسی دارید یا خیر.

همچنین، بسیاری از افرادی که در لیست انتظار بوده اند اکنون دسترسی دارند.

درباره نویسنده

دنی گودوین

آیا لیست انتظار برای تست درایو بینگ جدید از بین رفته است؟ مطمئناً اینطور به نظر می رسد. ما در مورد این توسعه توسط یک هشدار داده شد داستان در Windows Central.

دیگر انتظاری نیست افراد متعددی توانسته اند ثبت نام کنند و به بینگ جدید دسترسی داشته باشند. طبق گفته Windows Central، آنها پس از ثبت نام به لیست انتظار اضافه نشدند.

یکی از اعضای تیم رسانه درب سوم ما نیز امروز توانست ثبت نام کند و فوراً به Bing جدید دسترسی پیدا کند. او در لیست انتظار نبود.

دنی گودوین سردبیر سایت Search Engine Land & نمایشگاه بازاریابی جستجو – SMX از سال 2022. او در سال 2022 به ،وان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آ،ین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آ،ین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و نگارش می‌کند. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (2017 تا 2022)، سردبیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر موتور جستجو بود. تماشا کنید (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی بزرگ و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/new-bing-waitlist-gone-394350

یا، کاملاً ممکن است این یک اشکال بوده باشد.

بی،ه مایکروسافت (به روز رس،، 4:55 بعد از ظهر ET). پیش از این، برای تایید با مایکروسافت تماس گرفتیم. یک سخنگوی اکنون به Search Engine Land می گوید:

  • در طول این دوره پیش‌نمایش، آزمایش‌های مختلفی را انجام می‌دهیم که ممکن است دسترسی به بینگ جدید را برای برخی از کاربران تسریع کند. ما همچنان در پیش نمایش هستیم و شما می تو،د در Bing.com ثبت نام کنید.

تو عمیق تر پوشش بیشتر بینگ جدید:


جدید در زمین موتورهای جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است