به روز رسانی الگوریتم سام مایکلسون در گوگل با مدیریت شهرت

سام مایکلسون

او گفت در زمان های قدیم سئو، با این به روز رس، های الگوریتم گوگل زنده و زنده بود. با مدیریت شهرت، مدیریت ده تا بیست نتیجه اول است، و در مورد انجام سئو نه تنها برای سایت شما، بلکه برای سایر سایت هایی است که شما مدیریت نمی کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد سام مایکلسون، مراجعه کنید پنج بلوک و او را پیدا کنید لینکدین است.

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

بحث انجمن در یوتیوب.


منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-215-35020.html

در بخش اول، ما در مورد اینکه سم مایکلسون کیست و تکنیک های توسعه ،ب و کار او صحبت کردیم. در بخش دوم، ما به نرم افزار CRM و نحوه استفاده از آن، از جمله نگاهی به یک نرم افزار جدید برای مدیریت شریک، پرداختیم. سپس در ،مت سوم به قیمت گذاری خدمات شما می پردازیم و در ،مت چهارم در مورد منابع انس، صحبت می کنیم. در ،مت پنجم، ما در مورد به روز رس، الگوریتم گوگل صحبت می کنیم.

آنها یک رویکرد داده محور به الگوریتم های گوگل دارند. آنها اساساً به نتایج جستجو برای نتایج جستجوی رقیب نگاه می کنند. سپس آنها سعی می کنند آن نتایج را بر اساس آنچه که گوگل تمایل دارد برای آن جستارها رتبه بندی کند، تکرار کنند. سپس یک الگو پیدا می کنید و سپس سعی می کنید آن الگو را تکرار کنید.

هدف مدیریت شهرت ایجاد مجموعه‌ای از نتایج جستجو است که Google می‌خواهد نشان دهد، مردم می‌خواهند ببینند و مشتریان شما آن را تأیید می‌کنند. و این نوع محتوا چیزهایی است که شما مالک آن هستید، رسانه های ،ب شده، نمایه ها، و همه آنها بسیار عمدی هستند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است