به‌روزرسانی هسته گسترده Google در ماه مارس 2023 به طور کامل منتشر شد

الگورو:

بحث انجمن در توییتر و WebmasterWorld.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-march-2023-broad-core-update-done-35142.html

برای اندازه واقعی کلیک کنید

لطفاً توجه داشته باشید که وب‌سایت نشان می‌دهد که بعداً در روز شروع شده است، اما این کار را انجام نداده است، زیرا این زم، است که داده‌ها زم، که Google رتبه‌بندی را به داشبورد وضعیت اضافه می‌کند، وارد می‌شود. در اینجا چیزی است که صفحه وضعیت نشان می دهد، اما باز هم، مهر زم، در این مورد در 15 مارس کمی کم است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سمروش (نمودار موبایل خارج از ریل است، بنابراین من آن را به اشتراک نمی گذارم، چیزی باید اشتباه باشد…):

در اینجا برخی از صحبت های اخیر سئو در مورد این به روز رس،، صحبت های مربوط به 24 ساعت گذشته یا بیشتر از WebmasterWorld انجمن ها و نظرات اینجا:

روز آ، آپدیت اصلی من جریمه شدم و به خصوص وب سایتی که از من کپی کرده بود از من بالاتر رفت. حتی وب سایت هایی که تصاویر من را نیز کپی کرده اند، چهره من از لینک های داخلی من، با جستجوی گوگل در رتبه اول از من جلوتر هستند و من در رتبه پنجم. دامنه من دارای اتوریتی 53 است و وب سایت با اتوریتی 0 و اتوریتی 12 بالاتر از من است. من 4 سال است که هر روز با مقالاتی با کیفیت بالا کار می کنم و هرگز چیزی را از جایی کپی نکرده ام. میخوای کیک روی کیک باشه؟ میخوای کیک روی کیک باشه؟ مردی که نیمی از سایت من را کپی کرده بود، پس از این به‌روزرس، اصلی، یک ایمیل به من ارسال کرد که در آن از نتایج مثبت گوگل خود می‌بالید. من آنقدر بی روحم که شما این تصور را ندارید.

من تغییرات بزرگی را می بینم که از ساعت 11 صبح به وقت گرینویچ شروع می شود – شاید آ،ین مرحله به روز رس، اصلی مارس باشد.

من قطعاً علائم به روز رس، بزرگی را می بینم. SERP ها امروز دوباره در همه جا هستند. تغییرات عمده رتبه نه فقط برای ما بلکه برای رقبای ما

لیگ برتر امروز در جریان است.

وب‌سایت برند با حدود یک میلیون جستجوی دقیق برند کاملاً از جستجوی برند خارج شد – گوگل اکنون کلون‌های کاملاً بد خود را رتبه‌بندی می‌کند که حتی به محض اینکه در آن سایت‌ها جستجو می‌کنید به سایت اصلی هدایت می‌شوند – این به‌روزرس، الگوریتم واقعاً صفحات کاملاً نامطلوب را رتبه‌بندی می‌کند. far – هی گوگل چیزی خوب است؟ آیا chatgpt شما را می کشد؟ امیدوارم همینطور باشد – حدس بزنید زمان آن رسیده است که 10000 کار بعدی را ا،اج کنید – چه شرکت طمع چرکی – اینطور رفتار نکنید که انگار صاحب اینترنت هستید.

پس از ماه‌ها موفقیت، این به‌روزرس، تعداد زیادی از ترافیک من را از بین برد. من آن را بسیار دیوانه می دانم که ماه ها رشد نسبتاً تهاجمی از نوامبر تاکنون در یک حرکت سریع از بین رفته است. آیا واقعاً پارامترها می توانند تا این حد تغییر کنند؟ و اگر چنین است، آیا واقعاً برای کاربرانش منصفانه است. سئو اکنون فقط یک آشفتگی است. گزارش و توضیح این موضوع برای صاحب ،ب و کار سخت است که در عرض یک هفته می تو،د از چیزهایی که به نظر بسیار مثبت به نظر می رسند به بسیار ضعیف تبدیل شوید.

حتی اگر کلمات کلیدی در رتبه دوم قرار بگیرند. به سختی می توان برداشتی را متوجه شد. یک روز همه چیز خوب به نظر می رسد، روز دیگر هیچ چیز.

وبلاگ من زمین گیر شده است.

به‌روزرس،‌های هسته گسترده قبلی

انتشار این به‌روزرس، اصلی مارس 2023، 13 روز طول کشید، و از آ،ین به‌روزرس،، که آ،ین به‌روزرس، هسته‌ای سپتامبر 2022 در 12 سپتامبر 2022 بود، کمی بیش از شش ماه می‌گذرد. ​​سپس به‌روزرس، اصلی می 2022 در 25 می ، 2022. قبل از آن به روز رس، اصلی نوامبر 2021 در تاریخ 17 نوامبر تا 30 نوامبر بود. به‌روزرس،‌های اصلی قبلی قبل از به‌روزرس، نوامبر، جولای 2021 و سپس یک ماه قبل از آن با به‌روزرس، هسته ژوئن بود. مورد قبل از آن شش ماه قبل از به‌روزرس، ژوئن بود، در 3 دسامبر 2020، به‌روزرس، اصلی دسامبر 2020 نامگذاری شد. قبل از آن یک شکاف 7 ماهه بود که در 4 می 2020، به روز رس، اصلی می 2020 بود. نسخه قبلی در 13 ژانویه 2020، به روز رس، اصلی ژانویه 2020 و قبل از آن در 24 سپتامبر 2019، به روز رس، هسته سپتامبر 2019 بود. اوه، قبل از آن در 3 ژوئن 2019، به‌روزرس، اصلی ژوئن 2019 بود و من می‌توانم ادامه دهم.

در 24 ساعت گذشته کمی نوسانات و پچ پچ وجود دارد اما چیزی شبیه به ابتدای به روز رس، یا هفته گذشته نیست.

به‌روزرس، اصلی Google در ماه مارس 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

به روز رس، های اصلی گوگل

رتبه بندی وب پیشرفته:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

RankRanger:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به‌روزرس، هسته گسترده Google مارس 2023 صبح دیروز در حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی عرضه شد. 13 روز طول کشید تا عرضه شود، در 15 مارس ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی شروع شد و در 28 مارس ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی به پایان رسید.

Accuranker:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئو چتر

SERPstat:

SERPwoo:

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا چیزی است که ابزارهای ردیابی خودکار برای این به‌روزرس، هسته گسترده مارس 2023 در مدت دو هفته یا بیشتر نشان می‌دهند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا مهمترین چیزهایی که در حال حاضر به صورت کوتاه می د،م آورده شده است:

  • نام: به‌روزرس، هسته گسترده Google در ماه مارس 2023
  • راه اندازی شد: 15 مارس 2023 حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی
  • عرضه: در 28 مارس 2023 در حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی تکمیل شد
  • اه،: به همه انواع محتوا نگاه می کند
  • پنالتی: این یک جریمه نیست، صفحات وب عالی را تبلیغ می کند یا به آنها پاداش می دهد
  • جه،: این یک به‌روزرس، جه، است که بر همه مناطق، در همه زبان‌ها تأثیر می‌گذارد.
  • تأثیر: گوگل به من نمی‌گوید چند درصد از جستجوها یا جستجوها تحت تأثیر این به‌روزرس، قرار گرفته‌اند، اما تا کنون، به نظر می‌رسد این یک به‌روزرس، اصلی معمولی است که گسترده می‌شود و تأثیر آن سریع است.
  • كشف كردن: به‌روزرس،‌های اصلی بر Google Discover و سایر ویژگی‌ها تأثیر می‌گذارند، همچنین برگزیده‌ها و موارد دیگر را نیز مشخص می‌کنند.
  • بازیابی: اگر از این موضوع ضربه خوردید، باید به محتوای خود نگاه کنید و ببینید که آیا می‌تو،د با توصیه‌های به‌روزرس، اصلی Google بهتر عمل کنید.
  • تازه می کند: Google به‌روزرس،‌های دوره‌ای را برای این الگوریتم انجام می‌دهد، اما ممکن است در آینده این به‌روزرس،‌ها را ارسال نکند. شاید این همان چیزی باشد که در چند هفته گذشته دیدیم یا تمام آن به‌روزرس،‌های تأیید نشده گوگل.

ابزارهای ردیابی در مارس 2023 به‌روزرس، اصلی

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Mozcast:

امیدوارم همه شما با این به روز رس، خوب عمل کرده باشید.

با این به‌روزرس، اصلی مارس 2023 در 16 مارس و سپس دوباره در حدود 23/24 مارس شاهد نوسانات زیادی بودیم. به نظر من، این یک به روز رس، بسیار بزرگ بود که به سرعت پایین آمد و ضربه سختی به خود گرفت.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است