به‌روزرسانی محتوای مفید Google، به‌روزرسانی بررسی‌های محصول جدید، اشکال و رفع اشکال کنسول جستجو، به‌علاوه موارد دیگر

جستجوی موضوعات بحث:


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

این هفته ما به‌روزرس، بزرگ جدید گوگل را که هفته آینده ارائه می‌شود، تحت ،وان به‌روزرس، محتوای مفید پوشش دادیم، من عمیقاً در آن تحقیق می‌کنم. گوگل مدتی است که درباره مسائل محتوا صحبت می کند، بنابراین تعجب آور نیست. سپس گوگل پنجمین به‌روزرس، بررسی محصول خود را راه‌اندازی می‌کند، زمان‌بندی آن عجیب است. اگر از آ،ین به‌روزرس، بررسی‌های محصول راضی نیستید، می‌تو،د به Google اطلاع دهید. گوگل در گزارش پوشش در کنسول جستجوی گوگل باگ داشت که صفحات را در زم، که ایند، نمی‌شدند به‌،وان فهرست‌بندی شده بر،ب‌گذاری می‌کرد. گوگل دکمه تصحیح اعتبارسنجی را تصحیح کرد و بر،ب های جدیدی را برای گزارش پوشش منتشر کرد و همچنین یک ستون منبع جدید و فیلتر صفحات ارسال نشده اضافه کرد. گوگل گفت گاهی اوقات مدل برای وب سایت شما دیگر در جستجو قابل اجرا نیست. برخی از شرکت های وابسته سعی می کنند URL های ردیابی خود را تعویض کنند و فکر می کنند که به رتبه بندی کمک می کند. جان مو، از گوگل دوباره گفت که URL ها به مرور زمان از فهرست گوگل خارج می شوند. فابریس کانل از بینگ گفت که بینگ هر روز ده ها میلیارد URL را کشف می کند که جدید هستند اما ا،ر آنها ناخواسته هستند. IndexNow بسیار رشد می کند، بسیار. Google در حال آزمایش یک جعبه خلاصه Google Ads در جستجو است. Google Ads نسخه 11.1 Ads API را منتشر کرد. Google Merchant Center نحوه اجرای برخی از خط‌مشی‌های خود را به‌روزرس، کرد. Google Discover اکنون نام نویسنده را بر روی برخی از نام‌های سایت نشان می‌دهد. گوگل در حال آزمایش نقشه ها و برگه های قابل ارتقا در نتایج نقشه است. گوگل همچنین در حال آزمایش همپوش، های محبوب مقصد است. و گوگل بالا،ه بعد از 30 روز قابلیت جستجوی تایمر و کرونومتر خود را اصلاح کرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: Wix کارهای جالب زیادی برای سئو انجام داده است. حتماً بررسی کنید که آنها چه کار کرده اند.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-08-19-2022-33956.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است