به‌روزرسانی ضعیف محتوای مفید Google، پیوندها در الگوریتم‌های جستجو، نقص Google Ads و موارد دیگر

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-09-02-2022-34030.html

جستجوی موضوعات بحث:

حمایت شده توسط بروسکلی که از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین شگفت انگیزی دارد پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

این هفته، دوباره از اورشلیم، درباره این عرضه عجیب و غریب برای به‌روزرس، محتوای مفید Google صحبت کردم. ضعیف و کند است، اما Google فرمی را برای ارسال بازخورد منتشر کرد، در حالی که به‌روزرس، هنوز به پایان نرسیده است (حداقل در زمان آماده‌سازی این ویدیو در صبح جمعه حدود ساعت 1 بامداد جمعه ET. جان مو، از Google در آنجا گفت: هیچ الگوریتم جستجوی اخیری که بر روی لینک‌ها تمرکز کند، خارج از الگوریتم‌های هر،مه نبود. گری ایلیز، از گوگل، گفت که 404s نرم‌افزار بودجه ،یدن را هدر می‌دهد، او همچنین گفت که Google می‌تواند بخش‌های مختلف سایت شما را متفاوت ب،د و به کیفیت دسترسی متفاوتی داشته باشد. ممکن است گوگل تعداد کلمات را حذف کند. از اسناد راهنمای کنسول جستجو. Google در حال آزمایش آی،‌های سریع‌خوان در جستجوی Google است. داده‌های ساخت‌یافته ویدیویی یادگیری Google در سطح آموزش به تفکیک کشورها ت،یم می‌شوند. داده‌های ساختاری ،ب‌وکار محلی Google از انواع اضافی برای فهرست‌های متعدد پشتیب، نمی‌کند. Google گفت: رشد ریزداده‌ها راکد است. Google یک بخش محصولات را به دستورالعمل‌های نمایه ،ب‌وکار Google اضافه کرد. آیا Google خط‌مشی گیتینگ بررسی را در Google Maps حذف کرد؟ Google در حال آزمایش ویژگی است بررسی‌های مبتنی بر te برای Local Guides. Google Ads با گزارش اطلاعات آماری اشتراک و حراج، یک موفقیت بزرگ را تأیید کرد. Google Ads یک ویژگی جدید قو،ن ارزش تبدیل دارد. مهلت RSA های تبلیغاتی مایکروسافت دوباره انتظار می رفت. SEO By The Sea توسط Bill Slawski آفلاین شد اما شرکت میزبان به احترام افسانه آن را دوباره فعال کرد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته از اورشلیم در میزگرد موتورهای جستجو بود.


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است