به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی Google، تغییر خط‌مشی علامت تجاری Google Ads، SGE 2 برابر سریع‌تر و هزاران موضوع SEO

این هفته یک به‌روزرس، تأیید نشده دیگر رتبه‌بندی جستجوی گوگل در اواسط هفته داشتیم. پاسخ‌های ع، فوری هوش مصنوعی تجربه مولد جستجوی Google اکنون دو برابر سریع‌تر هستند. به نظر می رسد ا،ر سئوکاران تحت تأثیر تجربه جدید جستجوی Google Generative قرار نگرفته اند. Google News S،wcase بالا،ه به ایالات متحده می آید. به علاوه، برنامه Google News دارای یک برگه جدید برای دنبال ، است و Reader Revenue Manager گزینه نظرسنجی را اضافه می کند. گوگل گفت که لازم نیست ویدیوها در اولین ،صر باشند، اما برای دریافت تصاویر کوچک ویدیویی در نتایج جستجو، باید در چهره کاربر باشند. گوگل گفت دامنه های ارزان قیمت را در TLD هایی که توسط هر،مه ها غلبه کرده اند انتخاب نکنید. گوگل گفت چیزی به نام نفخ شاخص وجود ندارد. گوگل گفته است که داشتن پیمایش های متعدد تاثیری بر عملکرد سئوی شما ندارد. گوگل گفت ممکن است بخواهید صفحاتی را که به ،وان گروه میزبان در جستجو نشان داده می شوند، ادغام کنید. Google Ads در این هفته برای چند ساعت یک قطعی بزرگ داشت. خط‌مشی علامت تجاری Google Ads در حال تغییر است و اکنون آنها فقط درخواست‌های خاص تبلیغ‌کننده را انجام می‌دهند، نه در سطح صنعت. Google Ads اکنون می‌تواند ستون‌ها و بخش‌ها را در حساب‌های MCC همگام‌سازی کند. Google Ads API نسخه 14 منتشر شد. بینگ در حال آزمایش بر،ب های جانبی در نتایج جستجو است. نمایه‌های ،ب‌وکار Google اکنون می‌توانند ویدیوهای طول،‌تری را نمایش دهند. Google Bard در ریاضیات و منطق کدنویسی بهتر است، به علاوه می‌تو،د جداول را به Google Sheets صادر کنید. Bing Chat محدودیت‌ها را افزایش داد، تصاویر بیشتری را برای سفر اضافه کرد، و Bing Image Creator را گسترش داد، اما مجبور شد به‌طور موقت چت‌های اشتراک‌گذاری را غیرفعال کند. گوگل در حال کار بر روی آوردن یک رابط AdSense به GA4 است. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

جستجوی موضوعات بحث:

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-06-09-2023-35530.html


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

حمایت شده توسط رنجر رتبه، نرم افزار سئو حرفه ای همه در یک. Rank Ranger یک پلت فرم جامع SEO است که به شما امکان می دهد تجارت خود را با داده ها و تجزیه و تحلیل توسعه دهید. این اطلاعات بینش ارزشمندی را از طریق ردیابی رتبه پیشرفته، از جمله ردیابی فوق‌العاده، گزارش ارگ،ک سهم صوتی، داده‌های ویژگی SERP عملی و ابزارهای تجزیه و تحلیل SERP ارائه می‌دهد.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است