به‌روزرسانی رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئو چتر

بگذارید آنچه را که تا کنون می بینم به شما نشان دهم.

ابزارهای ردیابی گوگل

سئوی شناختی:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPstat:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

رتبه بندی وب پیشرفته:

RankRanger:

و چند توییت:

بحث انجمن در WebmasterWorld.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-i-o-search-algorithm-ranking-update-35378.html

همچنین، برخی از نظرات در داستان قدیمی در اینجا:

ترافیک برای چند روز به حالت عادی بازگشت اما امروز کمی کمتر به نظر می رسد. به طور کلی. آیا ،ی دیگر متوجه این الگو شده است؟

بهبود جزئی در برخی از وب سایت های من … امیدوارم این روند ادامه داشته باشد :(( قبلاً برای مدتی بهبود یافته بود اما دوباره کاهش یافت … صادقانه بگویم امید زیادی نیست

ترافیک امروز -65٪ برای وب سایت من. در مقایسه با ترافیک که شلوغ ترین روز برای طاقچه من است.

باز هم به اندازه آ،ین به روز رس، تایید نشده داغ نیست اما آرام نیست. می تو،د چند روز گذشته را در مقایسه با تاریخ های اوایل ماه مه و سپس قبل از مشاهده تغییر مشاهده کنید. به نظر می رسد در زمان بسیار ناپایداری هستیم، اینطور نیست؟

الگورو:

همچنین حجم قابل توجهی از پچ پچ از داخل صنعت SEO در وجود دارد WebmasterWorld از حدود 10 می شروع می شود. این هم بخشی از آن گپ و گفت:

امروز دوباره چیزی با نوسانات و ،زش هایی که می توانم در SERP ببینم در حال وقوع است. آیا امروز ،ی متوجه همین موضوع شده است. در صبح نتایج SERP متفاوت است و بعد از ظهر متفاوت است و در عصر دوباره به موقعیت های صبح باز می گردد. من نمی دانم چه اتفاقی می افتد اما این نوسانات زیاد برای ترافیک خوب نیست

افت شدید امروز صبح و AdSense با هم در حال کاهش مداوم است. از آوریل کاهش 50٪ در درآمد، و در حال حاضر در ماه مه، کاهش 75٪. فروردین و اردیبهشت طوف، است..

کاهش فوق‌العاده تا کنون در تمام سایت‌هایی که من اداره می‌کنم، حتی محل برگزاری هتل که قطعاً چیزی است که من به آن عادت ندارم!

من تقریبا هر روز ترافیک شدیدی از بریت،ا می بینم… این ترافیک ایالات متحده است که ناپدید شده است. بعضی روزها بریت،ا 2/3 از ترافیک ایالات متحده من است … دیوانه کننده. من گمان می‌کنم که گوگل به همه ما ضربه می‌زند، جایی که باعث می‌شود مردم مجبور به اجرای تبلیغات شوند. شاید آنها متوجه نشده باشند که ا،ر ما قبلاً حداقل یک بار آن را امتحان کرده ایم و متوجه شده ایم که ترافیک تبلیغات Google ارزش پرداخت ، را ندارد، بنابراین فکر نمی کنم این امر به بسیاری از مشاغل انگیزه دهد … فقط بی خبر آنهایی که

ترافیک از ص،ه طی چند روز گذشته.

سطح ترافیک بسیار پایین من تا پنجشنبه ادامه داشت.

من نشانه‌هایی از به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google دیگر را می‌بینم که طی چند روز گذشته کاهش یافته است، به همین دلیل است که نام آن را به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O می‌گذارم. این مورد توسط گوگل تایید نشده است، اما هم پچ پچ سئو و هم ابزارهای ردیابی خودکار، همگی نشانه هایی از به روز رس، را نشان می دهند.

این به به‌روزرس، محتوای مفید جدید آینده مربوط نمی‌شود و همچنین به تجربه جدید جستجوی Google Generative مربوط نمی‌شود.

به‌نظر می‌رسد این به‌روزرس، از همان روزی که Google I/O آغاز شد، در 10 می آغاز شد و تا 11 می ادامه یافت. این به‌اندازه‌ی به‌روزرس، رتبه‌بندی گوگل در اوایل ماه مه، که تأیید نشده بود، سنگین و فرار نیست، اما به نظر می‌رسد که نوسانات زیادی دارد.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

مکان هتل -50% نسبت به میانگین ماه های اخیر.

به نظر می رسید که ترافیک دیروز در بیشتر ساعات روز به حالت عادی بازگشت و سپس در اوا، شب کاهش یافت. امروز صبح ترافیک ایالات متحده در ساعت 10 صبح -75٪ است. جستجوی -22٪ و مستقیم -28٪ است. تقریباً برای یک روز ترافیک بسیار زیاد است. من از 5 مه … تقریباً یک هفته استعلام جدیدی در سایت خود نداشته ام. با این حال من در تمام هفته با ایمیل‌های هر،مه و تماس‌ها غرق شده‌ام.

حرکات بزرگ در طاقچه من. من برخی از رقبای خود را دنبال می‌کنم، برخی امروز دچار مشکل شدند و رتبه‌شان تا 50 درصد کاهش یافت. هر چه در حال عرضه است، احتمالاً در چند روز آینده تثبیت خواهد شد.

با مشاهده افت نیز، عمدتاً در ایالات متحده، می‌توان رتبه‌بندی موقعیت را با تغییرات CTR عظیم مشاهده کرد، من معمولاً تغییرات عظیم CTR را نمی‌بینم، می‌توانم بگویم Google دوباره طرح‌بندی تبلیغات را تغییر می‌دهد یا بیشتر و بیشتر می‌گذارد.

من اخیراً شاهد افت ترافیک زیادی در سایت خود بودم🤦🏻‍♂️

— Kunle of Ibadan (@SIR3PU) 12 مه 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

SERPmetrics:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سایت جه، -33% در مقایسه با میانگین جدید اخیر من، ی،ی -73.4% در مقایسه با 2 سال پیش!

برای اندازه واقعی کلیک کنید

موز،ت:

به‌روزرس، رتبه‌بندی الگوریتم جستجوی Google I/O

برای اندازه واقعی کلیک کنید

@rustybrick آیا اتفاقی با Google در حال رخ دادن است، من کمی نوسانات (در بریت،ا) می بینم و تعداد کمی از ردیاب ها نیز چیزهای عجیب و غریبی را نشان می دهند.

– گرگوری نقاش (@Gregory_Painter) 12 مه 2023

سمروش:

آیا هیچ یک از شما متوجه تغییرات ترافیکی بزرگی از جستجوی Google از 10 مه شده است؟

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است