به‌روزرسانی تأیید نشده Google، ارتقای چت بارد و بینگ و اخبار جستجوی SEO و PPC بیشتر

توجه داشته باشید که من این خلاصه را روز چهارشنبه ضبط و نوشتم اما برنامه ریزی کردم که در صبح جمعه پخش شود و من برای عید فصح آفلاین هستم. من گزارش ماهانه Google Webmaster را پست کردم، و این یک راه عالی برای پیگیری آ،ین ماه از موضوعات SEO Google است. گوگل گفت که پشتیب، ریاضی و منطقی Bard را ارتقا داده است. بینگ چت همچنین با تصاویر، ویدیوها، نتایج محلی بهتر و موارد دیگر ارتقا یافت. همچنین، Bing Chat v98 باعث کاهش امتناع از ایجاد و کاهش عدم مشارکت می شود. فابریس کانل گفت که کنترل‌های محتوای بهتری به چت بینگ می‌آیند. گوگل گفت که ابزار حذف محتوای قدیمی هیچ محتوای رقیب را حذف نمی کند. جان مو، از گوگل بیشتر در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن محتوا صحبت کرد. دنی سالیوان توضیح داد که چرا محتوای همیشه سبز همیشه از نظر موضوعات پرطرفدار در گوگل رتبه خوبی ندارد. بینگ داستان های تولید شده توسط هوش مصنوعی را در نتایج جستجو اضافه کرد. Google داستان‌های هتل، تضمین قیمت پرواز و ابزارهای جدید کشف را اضافه کرد. Google Maps بسیاری از نظرات بد و بازیکنان بد را مسدود کرد. گوگل در حال آزمایش همپوش، بسته های محلی به طور مستقیم در نتایج جستجو است. گوگل همچنین در حال آزمایش ویژگی های نقشه توسعه خودکار در جستجو است. Google Ads یک گفتگوی هشدار ظاهری دارد. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!

جستجوی موضوعات بحث:

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای عید فصح آفلاین هستم.


منبع: https://www.seroundtable.com/video-04-07-2023-35191.html


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است