به‌روزرسانی بررسی‌های محصول Google در ژوئیه، دستورالعمل‌های ارزیابی کیفیت، ناپدید شدن چیزهایی که باید بدانید، موارد حیاتی وب، بینگ، تبلیغات و موارد دیگر


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

جستجوی موضوعات بحث:

این هفته، با رتبه بندی گوگل به طرز عجیبی ،ت بود و سپس گوگل این بمب را کنار گذاشت، به روز رس، بررسی محصول گوگل در جولای 2022 کاهش یافت. گوگل همچنین دستورالعمل‌های جدید ارزیابی کیفیت جستجو را منتشر کرد که بازنگری از دستورالعملی است که 9 ماه پیش به‌روزرس، شده بود. ویژگی Things To Know گوگل در جستجوی دسکتاپ ناپدید شد. گوگل دیگر امتیازات حیاتی وب را برای صفحاتی که ایند، نشده اند حساب نمی کند. مایکروسافت بینگ گفت که Bingbot جدید 5٪ از کل ،یدن ها را در حال حاضر تشکیل می دهد. گوگل گفت که ا،امات تأیید سن ممکن است مانع از نمایش سایت در Google Discover شود. Google Merchant Center اکنون اجازه می دهد ورود به سیستم مورد نیاز و ،ید محدود را در لیست های رایگان نشان دهد. گوگل اکنون سه تبلیغ خدمات محلی را در تلفن همراه نشان می‌دهد که از دو تبلیغ بیشتر است. تبلیغات سرویس محلی Google نظرات جعلی زیادی را مشاهده می کنند. گوگل در حال آزمایش برترین داستان های نمایش لیست است که از نتایج وب پیشی می گیرند. جستجوی Google دوره بازگشت را در تکه‌های نتیجه جستجو نمایش می‌دهد. Google Maps در حال آزمایش اسکرول بی نهایت در نتایج فهرست نقشه است. چرخ فلک محصول Google “در این لیست ها ظاهر می شود” را نشان می دهد. همچنین، فهرست‌های هتل‌های Google بخشی را برای «ویژه‌شده در» نشان می‌دهد. تست های گوگل اصلاحات جستجوی بیشتری را بررسی می کنند. ما تعداد زیادی ویژگی جدید مایکروسافت بینگ را ارسال کردیم. Google Ads به طور خودکار برخی از اقدامات تبدیل را به اسناد مبتنی بر داده تغییر می دهد. Google Maps ممکن است سلفی ها و تصاویر تار و بی کیفیت را حذف کند. درآمد گوگل ادز و بینگ ادز هر دو افزایش یافتند اما هر دو کند شدند. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حامی: وایت اسپارک – همه چیزهایی که برای افزایش و پیگیری رتبه محلی نیاز دارید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-07-29-2022-33838.html

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است