به‌روزرسانی اصلی Google مارس 2023 فعال است

نتایج جستجو در ژاپن نیز در حال حاضر به طرز چشمگیری تغییر کرده است.
الان به حالت عادی برگشته اند.

– رئیس @ Moya، SEO (@ jukuc،u001) 16 مارس 2023

Mozcast:


SERPmetrics:

سلام، شنیدن آن عالی است. وقتی Google Organic را ایزوله می‌کنید، گزارش‌گیری چگونه به نظر می‌رسد؟ فکر می‌کنم در روز آینده شاهد تحرکات بسیار بیشتری باشیم.

– گلن گیب (@glenngabe) 16 مارس 2023

در هر صورت، این به‌روزرس، هسته گسترده بسیار قوی، بسیار سریع شروع می‌شود و کمتر از 24 ساعت از عرضه آن می‌گذرد.

به‌روزرس، اصلی Google در ماه مارس 2023

این یک نگر، واقعی است و نشان می دهد که گوگل چقدر غیراخلاقی است و چرا باید جایگزین شود.

چند هفته طول می‌کشد تا عرضه شود، و از آ،ین به‌روزرس،، که آ،ین به‌روزرس، اصلی سپتامبر 2022 در 12 سپتامبر 2022 بود، کمی بیش از شش ماه می‌گذرد. ​​سپس به‌روزرس، اصلی می 2022 در 25 می، 2022. قبل از آن به‌روزرس، اصلی نوامبر 2021 در تاریخ 17 نوامبر تا 30 نوامبر بود. به‌روزرس،‌های اصلی قبلی قبل از به‌روزرس، نوامبر، جولای 2021 و سپس یک ماه قبل از آن با به‌روزرس، هسته ژوئن بود. مورد قبل از آن شش ماه قبل از به‌روزرس، ژوئن بود، در 3 دسامبر 2020، به‌روزرس، اصلی دسامبر 2020 نامگذاری شد. قبل از آن یک شکاف 7 ماهه بود که در 4 می 2020، به روز رس، اصلی می 2020 بود. نسخه قبلی در 13 ژانویه 2020، به روز رس، اصلی ژانویه 2020 و قبل از آن در 24 سپتامبر 2019، به روز رس، هسته سپتامبر 2019 بود. اوه، قبل از آن در 3 ژوئن 2019، به‌روزرس، اصلی ژوئن 2019 بود و من می‌توانم ادامه دهم.

SEO Chatter در مارس 2023 به روز رس، اصلی

هنوز برای اظهار نظر خیلی زود است، و معمولاً این چیزها کمی عقب می‌افتند. اما برای دو تا از سایت‌های من تأثیر آن در حال حاضر بزرگ است.

سایت هایی از یک شرکت مادر که محتوای ی،، می نویسند، کلمه کلیدی مشابهی را هدف قرار می دهند و نویسنده ی،، دارند، صفحه اول گوگل را به خود اختصاص داده اند.

یکی از مشتریان ما… هنوز خیلی زود است اما به امید بهترین ها. pic.twitter.com/GbYY1il8fr

– لیلی ری 😏 (@lilyraynyc) 16 مارس 2023

به یاد داشته باشید، عرضه این به‌روزرس،‌ها ممکن است حدود دو هفته طول بکشد، و گاهی اوقات، تغییراتی که در چند روز اول مشاهده می‌کنید، جایی نیستند که همه چیز باقی بماند. بنابراین صبور باشید و قبل از وحشت منتظر بم،د تا رول اوت کامل شود.

امروز ما به‌روزرس، اصلی مارس 2023 را منتشر کردیم. وقتی عرضه کامل شد، صفحه تاریخچه انتشار رتبه بندی خود را به روز می کنیم: https://t.co/sQ5COfdNcb

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 15 مارس 2023

به‌روزرس،‌های هسته گسترده قبلی

در اینجا مهمترین چیزهایی که در حال حاضر به صورت کوتاه می د،م آورده شده است:

  • نام: به‌روزرس، هسته گسترده Google در ماه مارس 2023
  • راه اندازی شد: 15 مارس 2023 حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی
  • عرضه: حدود یک تا دو هفته طول می کشد تا سال 2022 عرضه شود
  • اه،: به همه انواع محتوا نگاه می کند
  • پنالتی: این یک جریمه نیست، صفحات وب عالی را تبلیغ می کند یا به آنها پاداش می دهد
  • جه،: این یک به‌روزرس، جه، است که بر همه مناطق، در همه زبان‌ها تأثیر می‌گذارد.
  • تأثیر: گوگل به من نمی‌گوید چند درصد از جستجوها یا جستجوها تحت تأثیر این به‌روزرس، قرار گرفته‌اند، اما تا کنون، به نظر می‌رسد این یک به‌روزرس، اصلی معمولی است که گسترده می‌شود و تأثیر آن سریع است.
  • كشف كردن: به‌روزرس،‌های اصلی بر Google Discover و سایر ویژگی‌ها تأثیر می‌گذارند، همچنین برگزیده‌ها و موارد دیگر را نیز مشخص می‌کنند.
  • بازیابی: اگر از این موضوع ضربه خوردید، باید به محتوای خود نگاه کنید و ببینید که آیا می‌تو،د با توصیه‌های به‌روزرس، اصلی Google بهتر عمل کنید.
  • تازه می کند: Google به‌روزرس،‌های دوره‌ای را برای این الگوریتم انجام می‌دهد، اما ممکن است در آینده این به‌روزرس،‌ها را ارسال نکند. شاید این همان چیزی باشد که در چند هفته گذشته دیدیم یا تمام آن به‌روزرس،‌های تأیید نشده گوگل.

RankRanger:

همه شما تا به حال به چه چیزی توجه کرده اید؟

این توییتی است که اعلام می کند:

به ،وان یادآوری، به‌روزرس، بررسی‌های محصول Google در فوریه ۲۰۲۳ در ۷ مارس منتشر شد، ۸ روز پس از آن، Google شروع به انتشار این به‌روزرس، هسته گسترده کرد.

بحث انجمن در توییتر، مشکی دنیای کلاه و مدیر وب سایتجهان.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-march-2023-core-update-35061.html

نگران‌کننده‌تر این است که این سایت‌ها لینک‌ها را بسیار بسیار تهاجمی رد و بدل می‌کنند. مثل اینکه با انکر ت،ت ی،ان به هم لینک می دهند. دیدم که مردم از این موضوع در Reddit نیز شکایت دارند.

جستجوی گوگل شروع به ارائه اولین به روز رس، هسته گسترده در سال 2023 کرده است و این به روز رس، هسته گسترده مارس 2023 نامیده می شود. Google در 15 مارس 2023 در حدود ساعت 10:30 صبح به وقت شرقی آغاز شد و ممکن است حدود دو هفته طول بکشد تا عرضه شود. نوشت. این به روز رس، سریع و سخت انجام شد – یک نسخه بزرگ است …

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

Accuranker:

نوشتن محتوای باکیفیت چه فایده ای دارد، وقتی که آنها قصد دارند اینگونه مطالب را به بالاترین نقطه برسانند؟

این دقیقاً همان چیزی است که در طاقچه من اتفاق می افتد.

از دیروز شب با افت شدید ترافیک در Discover و Google News مواجه هستیم

– Reda El-Fillali (@RedaELFiLLaLi) 16 مارس 2023

ا،ر ابزارهای ردیابی حرکت گسترده ای را در نتایج جستجوی گوگل نشان می دهند و نوسانات قابل توجهی را نشان می دهند. هنوز همه ابزارها به روز نشده اند، بنابراین نمودارهای زیر را در طول روز به روز می کنم. بنابراین برای نمودارهای به روز شده، بعداً دوباره بررسی کنید.

می دانم که فعلاً م،ایی ندارد، اما همه چیز در حال ،زیدن است …

وب سایت من به تازگی سه ماه است که سئو انجام می دهد و رتبه ها هر ماه به طور پیوسته افزایش می یابد و بسیاری از کلمات کلیدی وارد 20 کلمه اول شده اند. اما به دلیل تأثیر به روز رس،، تعداد زیادی از کلمات کلیدی من ناپدید شده اند. در چند روز آینده، آیا احتمال بازیابی وب سایت وجود دارد؟

اوه، به نظر می رسد یکی از سایت های من به شدت ضربه خورده است. هیچ ایده ای در مورد چیست؟ هیچ اطلاعاتی در پیوندی که ارسال کرده اید پیدا نمی شود. شاید داره میاد

بازار ماهی در لهستان امروز، SERPS مخلوط هستند. وب سایت من قبلاً از صفحه اول به صفحه دوم کاهش یافته است:(

یک بار امروز صبح از خواب بیدار شدم، سپس SERP را بررسی کردم … شبیه بازار ماهی است …

تا به حال شروع نشده است و یک وب‌سایت من قبلاً از رتبه دوم به 9 سقوط کرده است، یک وب‌سایت از رتبه 1 به 4 سقوط کرده است، و بازار جایگاه برتر را به خود اختصاص داده است. چه اتفاقی خواهد افتاد، نمی‌دانم به بهترین‌ها امیدوار باشم.

امروز صبح با این به روز رس، خیلی عصب، شدم.

سمروش:

SERPwoo:

یکی از سایت های من از رتبه 6-7 به رتبه 3 برای محبوب ترین کلمه کلیدی طاقچه (بازار غیر ،یسی) ارتقا یافته است.

— میلوش میلوسنیچ (@mileusna) 16 مارس 2023

ترافیک من از دیروز به طور ناگه، 50 درصد کاهش یافته است. گوگل دوباره به آن مشغول است. با تشکر! 😡

– Joel CZ (@JoelYelapa) 16 مارس 2023

من به برخی از کلیدواژه‌هایم نگاهی انداخته‌ام و آن‌ها به شدت مورد توجه قرار گرفته‌اند. در عوض، شرکت‌هایی که دارای چندین وب‌سایت هستند فهرست‌های ی،، (با ع،‌های ی،ان) ارسال کرده‌اند و فقط چند کلمه تغییر کرده‌اند و در رتبه‌های برتر قرار دارند.

به روز رس، هسته گوگل

قابل توجه ترین، بسیاری از مطالبی که در طول همه گیری به دلیل خطاهای عقلی و خیانت های اخلاقی “قرنطینه” شده بودند، اکنون در حال انتشار است. من احساس می کنم درسی وجود دارد، از نظر سوگیری، دقت واقعی و غیره.

— Grabancijas (@grabancijas) 16 مارس 2023

ابزارهای ردیابی در مارس 2023 به‌روزرس، اصلی

مشتاقانه منتظر خواندن تجزیه و تحلیل پس از اتمام هستم – من نمی خواهم مجبور به انجام آن باشم.

– جیسون (مدرسه وابسته) (@nichejason) 16 مارس 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

هنوز به روز نشده است – بعداً نمودار اضافه خواهد شد…

برای اندازه واقعی کلیک کنید

الگورو:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

تا اینجای کار، به نظر می‌رسد این به‌روزرس، با یک انفجار بزرگ آغاز شده است، و من شاهد تحرکات زیادی هستم که هم بر اساس صحبت‌های سئو در جامعه SEO و هم ابزارهای ردیابی نوسانات زیادی را نشان می‌دهند. راستش را بخواهید، به نظر می‌رسید که این یکی تأثیر مهم‌تری بر جامعه سئو کلاه سیاه نسبت به کلاه سفید داشته باشد، اما ممکن است خیلی زود باشد که بگوییم.

آره. تغییرات بزرگ برای جایگاه ما

– امرو (@DrAmrohamed) 16 مارس 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

کمی پچ پچ وجود دارد مدیر وب سایتجهان انجمن ها، مشکی دنیای کلاه و در نظرات اینجا؛ برخی از صحبت ها یک روز یا بیشتر قبل از انتشار رسمی به روز رس، شروع شد. در اینجا چند نقل قول از تاپیک ها آورده شده است:

من فکر می کنم ممکن است یک به روز رس، جدید در راه است.

باز هم در حال حاضر چیزی در حال آماده شدن است. من احساس می‌کنم که گوگل به‌روزرس، دیگری را ارائه می‌کند!

تاکنون 90٪ از بازدیدهای تک صفحه مستقیماً به صفحه ویجت انتخاب شده، منابع کشوری به طور معمول، می باشد.

من فکر می‌کنم این به‌روزرس،‌های بی‌وقفه طوری طراحی شده‌اند که ما را بر روی چیزی غیر از همه تبلیغات متمرکز کنند. برای اینکه به اصطلاح ما را در تعقیب دم خود نگه دارد.

@rustybrick نوسانات شدید را تجربه می کند.

– آماندیپ سینگ (@Sig02108) 16 مارس 2023

رتبه بندی وب پیشرفته:

من همچنین امروز صبح زود پرسیدم که مردم در توییتر چه چیزی می بینند، در اینجا برخی از پاسخ ها وجود دارد، برای دیدن همه آنها، روی آن کلیک کنید توییت من:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

سئوی شناختی:

آره. دیدن نوسانات در اوایل عرضه، اینجا در کرواسی، کمی غیرمعمول است.

من هیچ حرکت و تغییری در ترافیک افسرده گوگل نمی بینم. و با همه تبلیغات، من انتظار ندارم که این به روز رس، اصلی حتی از طرف ما، صرف نظر از نتیجه، قابل توجه باشد.

من کاهش زیادی در ترافیک کلی نمی بینم، اما افت زیادی در برخی از صفحات فرود با شرایط رقابتی تر مشاهده می کنم. بازدید از صفحه شگفت‌انگیز یک‌باره از صفحات محتوای سطح پایین‌تر همچنان ادامه دارد، اما این نوع ترافیک به ندرت مانند جستجوگران مصمم‌تر تبدیل به محتوای زیادی در یک ژانر می‌شود.

ناراضی. بالا،ه ترافیک از آ،ین به روز رس، بهبود یافت. من تعجب می کردم که چرا امروز دوباره به سختی دست و پنجه نرم می کنیم. رتبه بندی ما در همه جا است.

یکی از وبلاگ های من که مثل سه هفته پیش منتشر شد با محتوای اصلی، سرقت ادبی 0 و غیره، امروز توسط گوگل جریمه شد… پس بله، موفق باشید این روزها وب سایت های جدید بسازید.

من می توانم تأیید کنم که چیزی در حال وقوع است. سایت ما برای کلمه کلیدی اصلی یک شبه از موقعیت 1 به صفحه 3 سقوط کرد. امیدوارم رقص گوگل باشه و بعدا ببینم کجا میمونه…

سایت کلاه سفید من از سایت کلاه سیاه من بالاتر رفته است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است