به‌روزرسانی اصلی سپتامبر Google، به‌روزرسانی محتوای مفید انجام شد و به‌روزرسانی رتبه‌بندی جستجوی محلی احتمالی


برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید.

لطفا انجام بدهید در یوتیوب مش، شوید یا از طریق iTunes یا در RSS خوان مورد علاقه خود مش، شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ من، نظر دهید و موفق باشید!


منبع: https://www.seroundtable.com/video-09-16-2022-34105.html

جستجوی موضوعات بحث:

چه هفته ای، ما راه اندازی به روز رس، اصلی سپتامبر 2022 را داشتیم که قوی و سریع شروع شد. Google تأیید کرد که به‌روزرس، محتوای مفید منتشر شده است، اما شرط می‌بندم که ا،ر شما متوجه چیزی نشده‌اید. گوگل حتی احتمالاً یک به‌روزرس، رتبه‌بندی جستجوی محلی داشته است، یا ممکن است برخی از اشکال رتبه‌بندی باشد. احتمالاً گوگل نیز ممکن است قطعه های ویژه کمتری را نشان دهد. دستورالعمل‌های بررسی نقشه‌های Google اکنون تشویق مشتریان برای حذف یا جایگزینی نظرات منفی را ممنوع می‌کند. گوگل گفت که تعداد کلمات چیزی نیست و حتی مقاله را خیلی کوتاه خطای کنسول جستجو حذف کرد. Google فهرست‌های Merchant را گسترش داد، ویژگی‌های داده ساختاریافته جدید را اضافه کرد و دو گزارش کنسول جستجوی جدید را برای محصولات اضافه کرد. گوگل همچنین گزارش HTTPS جدیدی را در کنسول جستجو اضافه کرد. ویژگی URL Inspection tool اسکرین شات رندر اکنون دو برابر طول، تر به نظر می رسد. گوگل در حال آزمایش تکه های برجسته برجسته به رنگ زرد و آبی است. گوگل اعلام کرد که افزایش ،یدن جه، نیست، بلکه بر اساس هر سایت است. Google محتوای راهنمای تست A/B خود را در یک سند جدید در بخش راهنما ادغام کرد. Google Ads ،دهای تبلیغاتی را به دارایی تغییر نام داد و ابزارهای کارآمد جدیدی را اضافه کرد. Google Ads صفحه جدیدی برای مشاهده همه توصیه‌های اعمال شده به صورت خودکار در یک مکان همراه دارد. اکنون اسکریپت‌های Google Ads از کمپین‌های Performance Max پشتیب، می‌کنند. و اگر می خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ ها کمک کنید، به این آدرس بروید patreon.com/barryschwartz. این اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

حتماً در فید ویدیوی ما مش، شوید یا مستقیماً در iTunes مش، شوید، پاد،ت های اپل، S،ify، پاد،ت گوگل یا پخش کننده پاد،ت مورد علاقه خود از این به روز رس، ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه فید:

حامی: خلاصه ویدیویی این هفته توسط حمایت مالی می شود Wix – جدید آنها را بررسی کنید پاد،ت Up Wix SERP، من اخیرا مهمان بودم.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است