به‌روزرسانی‌های مشخصات داده‌های محصول Google Merchant Center برای سال 2023

را صدور گواهینامه [certification] ویژگی از 3 زیر ویژگی مورد نیاز پشتیب، می کند:

 • قدرت [certification_aut،rity]: این نشان دهنده مرجع یا مرجع صدور گواهینامه است که مسئول صدور گواهینامه است. ما در حال حاضر فقط از مقادیر “EC” یا “European_Commission” پشتیب، می کنیم.
 • نام [certification_name]: در حال حاضر، ما فقط از ارزش “EPREL” پشتیب، می کنیم، که نشان دهنده گواهینامه های بهره وری انرژی در اتحادیه اروپا است. ثبت اروپا برای بر،ب گذاری انرژی پایگاه داده (EPREL).
 • کد [certification_code]: این کد گواهینامه است. به ،وان مثال، کد گواهی EPREL با پیوند “123456” است.

اگر هزینه حمل و نقل مورد نیاز را در این 3 کشور از دست ندهید، اخطار دریافت خواهید کرد. اطلاعات بیشتر در مورد حمل دریایی [،pping] صفت.

Google محصولات موجود در آگهی‌هایی را که از ارزش خارج از انبار برای محصولات موجود در صفحه فرود شما استفاده می‌کنند، رد می‌کند. درباره م، بیشتر بد،د [pause] صفت

انقضای پیشنهادها را بر اساس ،یدن وب سایت تمدید کنید: گوگل به طور معمول صفحات محصولات موبایل و دسکتاپ شما را می ،د تا مشکلات کیفیت را بررسی کند. در صورتی که بر اساس ،یدن وب‌سایت تشخیص دهیم که هنوز در صفحات فرود شما معتبر هستند، به‌طور خودکار تاریخ انقضای محصولاتی را که در شرف انقضا هستند تمدید می‌کنیم.

برای ارائه ویژگی بهره وری انرژی به صورت متنی (برای محصولات بدون تغییر مقیاس) به ارائه موجود ادامه دهید ک، بهره وری انرژی [energy_efficiency_cl،] ویژگی های.

در دسترس بودن به جای مقدار برای تبلیغات موجودی محلی و لیست های محلی رایگان مورد نیاز است: قبلاً مقدار [quan،y] ویژگی مورد نیاز بود و دسترسی [availability] ویژگی برای فیدهای موجودی محلی اختیاری بود. برای ساده ، راه اندازی، ما در حال ساختن هستیم دسترسی [availability] ویژگی و کمیت مورد نیاز [quan،y] اختیاری. Google به بازرگ، که از آن استفاده نمی کنند هشدار می دهد دسترسی [availability] ویژگی در فیدهای موجودی محلی آنها.

درباره گواهینامه بیشتر بد،د صدور گواهینامه [certification].

گسترش فهرست کشورهایی که هزینه حمل و نقل مورد نیاز است: هزینه حمل و نقل هزینه ای است که توسط شرکت حمل و نقل دریافت می شود یا سایر هزینه هایی که مستقیماً با حمل و نقل مرتبط است. با استفاده از حمل دریایی [،pping] ویژگی یا از طریق تنظیمات حمل و نقل حساب. هزینه حمل و نقل یکی از رایج ترین دلایلی است که مشتریان از انتخاب ،ید خود صرف نظر می کنند، بنابراین ارائه اطلاعات دقیق می تواند به عملکرد تبلیغات و لیست رایگان شما کمک کند. هزینه حمل و نقل در همه کشورها توصیه می شود، اما فقط برای برخی کشورها ضروری است.

راهنمایی به روز شده در مورد چند قیمت در صفحات محصول شما: اگر صفحه فرود شما دارای چند قیمت است، مانند قیمت انواع دیگر، ارز اصلی یا قیمت های تبلیغاتی، ما باید قیمت های اضافی را به وضوح از قیمت پایه تبلیغ شده متمایز کنیم. به ،وان مثال، اگر قیمت پایه و قیمت فقط اعضا را در صفحه فرود خود نشان دهید، باید برای کاربر مشخص باشد که قیمت پایه تبلیغ شده و کدام قیمت فقط برای اعضا است.

تغییرات از 18 ژوئیه 2023 آغاز می شود

اگر نمی خواهید ما به طور خودکار تاریخ انقضای محصول شما را تمدید کنیم، باید آن را تهیه کنید تاریخ انقضا [expiration date] برای ارائه تاریخی که می خواهید محصول شما منقضی شود.

تغییرات از 1 سپتامبر 2023 آغاز می شود

در اینجا یک کپی و پیست از تغییرات آمده است در اینجا ذکر شده است:

تغییرات بلافاصله شروع می شود (15 ژوئن 2023)

برای محصولات ثبت شده در پایگاه داده EU EPREL، ممکن است از شما خواسته شود که ک، بهره وری انرژی اتحادیه اروپا را به صورت گرافیکی در آگهی های ،ید و لیست های رایگان خود نشان دهید. را ارائه دهید صدور گواهینامه [certification] ویژگی در داده های محصول شما برای این محصولات. Google محصول شما را در پایگاه داده EPREL جستجو می کند و ک، بهره وری انرژی من، را به صورت گرافیکی در آگهی های ،ید و لیست های رایگان شما ارائه می دهد.

گوگل به روز رس، سالانه خود را برای مشخصات داده های محصول Merchant Center خود انجام داده است. برخی از تغییرات فهرست شده در زیر دیروز اعمال شدند، برخی از 18 ژوئیه 2023 اعمال می شوند و برخی دیگر تا 1 سپتامبر 2023 اعمال نمی شوند.

لوگوی گوگل مردی که موجودی می‌گیرد

محصولاتی که سوء استفاده می کنند out_of_stock در دسترس بودن تایید نخواهد شد: دسترسی [availability] ویژگی به کاربران می‌گوید که آیا محصولی که فهرست کرده‌اید موجود است یا خیر، و باید به‌طور دقیق وضعیت محصول شما را نشان دهد. پیش از این، دسترسی [availability] ویژگی را می توان برای توقف و لغو توقف نمایش تبلیغات در گوگل استفاده کرد. در عوض، اکنون باید از آن استفاده کنید م، [pause] ویژگی که سال گذشته معرفی شد تا موقتاً نمایش محصولات را متوقف کند.

ما همچنین در حال گسترش فهرست هستیم تا کشورهای زیر را شامل شود:

آ،ین باری که گوگل مشخصات داده های محصول Merchant Center را به روز کرد در آوریل 2022 و قبل از آن در آوریل 2021 بود، بنابراین به نظر می رسد این به روز رس، در ماه جولای کمی عقب تر از برنامه زمان بندی شده باشد.

ما در حال گسترش فهرست کشورهایی هستیم که هزینه حمل و نقل در آنها ا،امی است و به کشورهای دیگر در EEA (منطقه اقتصادی اروپا) اعمال می شود. پیشنهادات بدون هزینه حمل و نقل اکنون در این کشورها رد می شوند:

 • دانمارک
 • کشور پرتغال
 • سوئد
 • فنلاند
 • نروژ
 • اسلواکی
 • یونان
 • مجارستان
 • روم،

ویژگی گواهینامه جدید: صدور گواهینامه [certification] ویژگی برای توصیف گواهینامه‌هایی مانند رتبه‌بندی بهره‌وری انرژی استفاده می‌شود و امکان انطباق با مقررات به‌روز شده بر،ب‌گذاری بهره‌وری انرژی اتحادیه اروپا را برای محصولات تحت پوشش تغییر مقیاس بر،ب انرژی اتحادیه اروپا.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-merchant-center-،uct-data-specification-updates-35566.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است