بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه به صورت ویدیویی | zabannew

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی در خانه به صورت ویدیویی | zabannew

دانش‌آموزان در برنامه‌های آموزش الکترونیکی اغلب در موضوعات غیر آکادمیک وقت‌گیر شرکت می‌کنند. دوره های آنلاین زبان خارجی نیز به دلیل مسائل دیجیتال، شبکه های اینترنتی، مشکلات اتصال تصادفی و محدودیت های فناوری، ناهمزمان تر هستند. پاسخ به این سوال چندان پیچیده نیست، کسانی که می خواهند این مدرک را بگیرند باید در کلاس آیلتس معتبر شرکت کنند و توسط یک معلم خصوصی با تجربه آموزش ببینند.

روش رویکرد شفاهی یا تدریس موقعیتی زبان (Oral Approach / Situational Language Teaching)

ترجیحاً واژگان را به‌صورت دسته بندی شده آموزش دهید تا زبان‌آموزان راحت‌تر آن‌ها را یاد بگیرند؛ به‌عنوان مثال لغات را به دسته‌های حیوانات، غذاها، رنگ‌ها یا اعداد گروه بندی کنید. یادگیری زبان انگلیسی، به دلیل پراستفاده بودن در عرصه های مختلف، می تواند به شما در کسب و کار، تحصیلات و حتی در سفرهای خارجی به خوبی کمک کند. یک اشتباه ناشیانه که معلمان هنگام آموزش زبان انگلیسی مرتکب می‌شوند این است که فرض می‌کنند دانش آموزان درس یا دستورالعمل‌های کلاس را متوجه شده‌اند. سال های زیادی است که نرم افزارهای یادگیری زبان به افراد در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرده اند. سایر فناوری ها با هدف کمک به کاربران در بهبود یا حفظ مهارت های انگلیسی نیز در دسترس قرار دارند.

  • علاوه بر آن ده مدل برای مکالمات ضروری ارائه کرده است که بر اساس آن می‌توانید طیف گسترده‌ای از مکالمه‌ها را تمرین کنید و از پس گفتگوهای طولانی برآیید.
  • نکته جالب در مورد کتاب های Cutting Edge وبسایت و فضای آنلاین آن به نام MyEnglishLab است.
  • در روش TPR، معلم دقیقا همین فرایند را بازسازی و تکرار می کند.
  • برای اطلاعات بیشتر مقاله معرفی کتاب‌های American English File بخوانید.

کار آنلاین به این معنی است که نیازی به تعامل با افراد دیگر ندارید. شما آزاد هستید که به سرعت روی محتوایی که به آن اطمینان دارید کار کنید و زمان بیشتری را در زمینه هایی که ممکن است برای شما دشوار باشد صرف کنید. شما می توانید آموزش را در هر زمان و هر کجا که مناسب باشد یاد بگیرید. به عنوان مثال، در یک روز زیبای تابستانی در کافی شاپ مورد علاقه خود یا در یک پارک کتاب بخوانید. همه چیز به انعطاف پذیری و انتخاب محیط آموزشی برمی گردد که بهترین کار را برای شما دیدن صفحه اصلی دارد. گاهی اوقات مریض می شویم یا مشغله کاری به ما اجازه نمی دهد در کلاس های حضوری شرکت کنیم.

همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین، این امکان را برای متقاضیان فراهم می‌کند که بدون توجه به محل زندگی خود، از این کلاس‌ها، بهره‌مند شوند. در طول دوره 6 جلد کتاب AMERICAN ENGLISH FILE (STARTER,1,2,3,4,5) تدریس می‌شوند. به کلیه زبان آموزان محترم، پس از پایان هر کتاب و همچنین پس از پایان تمامی دوره‌ها، مدرک پایان دوره و یا گواهی شرکت در دوره هولگرام دار و قابل استعلام، ارائه می‌شود. لازم به توضیح است که در پایان هر ترم آموزشی، سطح زبان آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، توسط سوپزوایزر، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

تمرینات تلفظ

کتاب AMERICAN ENGLISH FILE 4 دارای بخش‌های مختلفی است که به مشاهده آنها می‌پردازیم. ✅ اخبار روز در زمینه‌های مختلف را درک کنید، عبارت روز جامعه ی انگلیسی زبان دنیا را استفاده کرده و از اصطلاحات وایرال برای بیان جملات روان استفاده کنید. کتاب AMERICAN ENGLISH FILE 3 دارای بخش‌های مختلفی است که به مشاهده آنها می‌پردازیم.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است